Jump to content

Dżejrosz

Members
 • Posts

  713
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma ktoś jakiś dobry sposób na klejenie plastikowych gąsienic w "siedem-dwójce". Pytam bo się na tym zawsze wykładam i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać i kiedy pomalować je pomalować?
 2. Ma ktoś jakiś dobry sposób na klejenie plastikowych gąsienic w "siedem-dwójce". Pytam bo się na tym zawsze wykładam i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać i kiedy pomalować je pomalować?
 3. Jest drobny problem bo w/w zestaw od Black Doga nie pasuje za bardzo z wiadomych powodów , bo to jest do dragona a nie revella i wychodzi ,że bedę musiał usunąć parę rzeczy na wieży- czy wrsja m1a1 ha różni się bardzo od m1a1?
 4. Witam wszystkich po dłuuuugiej przerwie od sklejania - jakoś brak chęci , a teraz powolutku wybudzam się ze snu zimowego i coś tam powolutku zacząłem sklejać i padło na "współcześniaka" . Malowanie będzie pudełkowe , scenerie z Iraku może jakąś przygotuje i liczę na pomoc abramsowych fanów a wiem ,że tacy tu są . Użyję pare dodatków m. in. Black Doga.. Pozdrawiam i mam nadzieje ,że nie anuluje budowy w połowie
 5. Albo jakieś przypinki "Dopiero się uczę"
 6. Mi sie podoba zielony listek , choć nie każdy młody załapie o co chodzi.
 7. A jak będe dociskał oponę to nagrzany plastik się nie przyklei ? Bo z tego co wiem to rozgrzany plastik jest strasznie ciepły , i myslałem ,że chwilke potrzymam nad świeczką a potem do jakiejś blaszki .
 8. I bardzo dobrze , 72 górą [emoji14]iwo: ! A tak w ogóle kibicuje klejącemu współczesne tanki , bo to zgrabne maszynki są. Pozdrawiam Kuba No ostatnio osobiście też się przekonuję do nowszych czołgów niż lata 40 tamtego wieku Pozdrawiam Ale lata 40 tamtego wieku też miały zgrabne maszynki.
 9. I bardzo dobrze , 72 górą ! A tak w ogóle kibicuje klejącemu współczesne tanki , bo to zgrabne maszynki są. Pozdrawiam Kuba
 10. Jak dobrze pamiętam pokazanie galerii modelu jest do 20 grudnia?
 11. I wszystkie czołgi , na które jest największy popyt będą na piątym tierze ,a w ich zastępstwo wejdą jakieś nikomu nie znane prototypy...
 12. O panie , wszystkie części są święte w całej Galaktyce.
 13. Widzę , że tutaj wszyscy w wodzie , a ja dla odmiany w powietrzu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.