Jump to content

keravnos

Members
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

About keravnos

 • Birthday 12/11/1985

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Łoo Panie, ale to pieje... Ale w wersji MK4 Trophy też nie jest różowo niestety....
 2. Dzięki za info, myślałem, że dorwałeś je gdzieś u nas. Nie zostaje mi nic innego jak sprowadzić z zagranicy:)
 3. Gdzie udało Ci się dorwać sprężyny do zawieszenia?
 4. Tamiya jest dobra jak chcesz zrobić zwały śniegu na podwoziu, ew. chcesz mieć sporą objętość. Adrea jest dobra do małych "zasp" nawianych w załamania na kadłubie i ogólnego przyprószenia pojazdu
 5. Polecam Ci śnieg od Andrea Miniatures. Jest naprawdę świetny i idealnie się kładzie na modelu. Rzuć okiem na mój ostatni model (T34) w galerii, tam go sporo położyłem na pojeździe.
 6. Sople są z rozciągniętej nad świeczką przezroczystej ramki i pokrytej żelem do robienia tekstury wody od Vallejo.
 7. Aloha. Po małej przerwie wrzucam najnowsze dzieło, mianowicie T34 firmy Takom. Model praktycznie prosto z pudła, malowanie farbami Mr Hobby, weathernig tradycyjnie przy użyciu chemii ze stajni Ammo. Śnieg od Andrea Miniatures oraz Tamiya. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.
 8. Witam wszystkich, potrzebuję kupić koła napędowe ( z 14 zębami do gąsienic RMSh) do czołgu T-72 w skali 1:35. Mogą być plastikowe, żywiczne, metalowe itp. Może komuś został jakiś złom albo po prostu gdzieś mu się walają to chętnie przygarnę:)
 9. Mam pytanie, czy ktoś z Was robił model TOS 1-A od Trumpetera 05582? Jeżeli tak to prośba o pomoc:) Mam problem z montażem wyrzutni, a właściwie największego tłoku który podnosi - w miejscu styku z cylindrem w który powinien wchodzić idealnie równolegle robi się kąt i elementy nie dają się spasować. Jedynym rozwiązaniem jest montaż w pozycji opuszczonej, ale tego nie chcę. Będę wdzięczny za pomoc.
 10. Czołgiem:) Mała galeria bez warsztatu - B1 Centauro od Trumpetera. Model całkiem przyjemny w tworzeniu, chociaż posiadał kilka baboli (zwłaszcza w instrukcji). Malowany farbami Mr Color, chemia to jak zawsze Ammo plus trochę oilbrusherów. Miłego oglądania:)
 11. Hmm, co masz na myśli? ich obecność, kształt czy kolor?
 12. Witam. Wreszcie mogę zaprezentować Mausa w pełnej krasie. Model skończony i właściwie więcej nie ma co pisać:) Miłego oglądania:)
 13. Ostatni update przed galerią - Maus jest skończony, brakuje tylko porządnych zdjęć (te pojawią się pewnie w weekend) więc na szybko kilka fotek z telefonu obrazujących postęp prac. Do zobaczenia w galerii.
 14. Model dotarł błyskawicznie, wszystko świetnie opakowane i w jak najlepszym porządku:) POLECAM!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.