Jump to content

octan

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Personal Information

 • Location
  W-wa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bywały rożne kolory osłon pulpitu RIO w tym i taki fioletowy.
 2. Witam. Model to Tamiya, kalki Fightertown Decals. W sumie dwa miesiące pracy, ale przyjemnej pracy . Dorzucone tylko fotele żywiczne z Eduarda oraz ECM i Gun Vent z Quickboost . Model przedstawia maszynę Gypsy 207 z dywizjonu VF-32 która to w dniu 4 stycznia 1989r zestrzeliła Libijskiego Mig-23, drugim strzelcem był Gypsy 202 który tez zaliczył przyłożenie.
 3. Prezentuje ostatni wypust mojej fabryki, model prosto z pudełka Miłego oglądania .
 4. Jakieś namiary gdzie można dostać te kalki, szukałem w necie strony producenta i nic nie znalazłem .
 5. Myślałem że chodzi o lont w owiewce, sorki za wprowadzenie w błąd, a sznurek przed owiewką informuje , tak jak napisał to kolega powyżej, o zerwaniu strugi powietrza, element spotykany na wielu samolotach i szybowcach .
 6. To nie sznurek tylko lont do detonacji oszklenia przy katapultowaniu .
 7. Italerka tylko przypomina Tomcat-a a tego Master Crafta to sobie odpuście
 8. Skrzydełka na napływach skrzydeł występują w modelu Hasegawy, musisz tylko wsiąść pod uwagę jaką wersje będziesz budować, w wersji "B" były one nie ruchome a w "D" już w ogóle nie występowały jak i Fujimu . Jeśli szukasz modelu w 72 to polecam Hase i Fujimi model Academy jest Tomcato podobny choć jak na początek nie jest zły, co do 48 to tylko Hase no chyba że poczekasz na Trupka, wszystko zależy jakim portfelem oraz warsztatem dysponujesz
 9. octan

  Eskadry USNAVY

  Tu masz skład z lat 1976-77 Carrier Air Wing 8 * VMFA-333 * VF-74 * VA-82 * VA-86 * VA-35 * VAQ-130 * RVAH-9 * VAW-116 * HC-2
 10. A może by tak różowy , fakt że w takim kolorku był tylko przez pare godzin ale myśle ze malowanie ciekawe . Zdjęcia pochodzą ze strony ipmsstockholm .
 11. A no dlatego ze przód rozgrzewał się do dużych temperatur w locie hipersonicznym, i na oszkleniu montowano osłony cieplne .
 12. Piękny samochód, Jay Leno ma sporą kolekcje tych autek, a co do koloru to wybrał bym taki :
 13. octan

  F 86F Sabre

  Tu masz troche fotek, niestety brak kabiny ale jak wróce do domu to postaram sie coś jeszcze podesłać .http://www.primeportal.net/hangar/howard_mason/f-86f/index.php?Page=1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.