Jump to content

p_bladek

Members
 • Posts

  1,205
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

p_bladek last won the day on December 5 2019

p_bladek had the most liked content!

Reputation

21 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa Zachód i okolice
 • Interests
  Modelarstwo, gry komputerowe, kino
 • Occupation
  inż. serwisu CATV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja chciał bym zobaczyc ten BU. NO z VF-103 tak utytłanego. Bo fakt Koty sa brudne, ale nie ten egzemplarz. Samo brudzenie odrobinę za mocne, ale masz rekę do malowania.
 2. NO dobra przekonałeś mnie. Tak to fajnie wyglada że zrobie mu większego brata
 3. To poproszę o przeniesienie i podmianę, bo edycje sa wyłączone od paru lat. Niepotrzebnie odbierasz to personalnie ?
 4. Koniecznie połóż na to mat, pastelami bym zaznaczył kanty. Ogólnie jest fajnie, eksperymenty sa potrzebne Ja zrobiłem to tak
 5. Podobnie jak z Seaking. Baza italeri reszta przeróbki własne. Dodatkowo blaszki edka exterrior i interrior dedykowane do Italeri.
 6. Modelik wrzucam jeszcze raz ponieważ Photobucket nie wyswietla zdjęć i mój temacik nie załapał się do przeniesienia do tego działu. Generalnie sporo rekodzieła i odrobinę dodatków.
 7. Będzie, razem z humvee. Fajnie że się podoba.
 8. Można by było użyć satyny, ale błyszczące też są.
 9. Zestaw generalnie słabiutki, stare wypraski, słabe spasowanie, ale bawiłem się wspaniale. Model jw. + mój wkład. Pastwcie się ?
 10. Naprawdę wyszedł fajnie. Jedno zastrzeżenie ten brązowy wash jest za ostry, było uzyc odcieni żółtego. Tak to fajnie sie prezentuje. Mój czeka . Italerka ma to do siebie że zazwyczaj niewiele pasuje
 11. Model wyszedł ładnie, ale wali po oczach ten preshading. Wydaje mi się że rozumiem o co chodzi chłopakom. Model przy odrobinie cieniowanie wyglądał by zdecydowanie realniej, nie musi byc utytłany. Można było z niego wiecej wyciągnąć. Pod spodem Mój z praktycznie tym samym odcieniem górnej powłoki tylko w malowaniu póżniejszym bez białego spodu. Gdybys poszedł w tym kierunku tylko lepiej niż ja było by idealnie.
 12. One defakto nie sa złote, tylko z tytanu. Przy spojrzeniu prostopadle to odcień srebrnego, tylko pod kontami dają poświatę złotego. Dobrze to oddaje Allcad titanium.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.