Jump to content

p_bladek

Members
 • Content Count

  1,195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa Zachód i okolice
 • Interests
  Modelarstwo, gry komputerowe, kino
 • Occupation
  inż. serwisu CATV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Naprawdę wyszedł fajnie. Jedno zastrzeżenie ten brązowy wash jest za ostry, było uzyc odcieni żółtego. Tak to fajnie sie prezentuje. Mój czeka . Italerka ma to do siebie że zazwyczaj niewiele pasuje
 2. Model wyszedł ładnie, ale wali po oczach ten preshading. Wydaje mi się że rozumiem o co chodzi chłopakom. Model przy odrobinie cieniowanie wyglądał by zdecydowanie realniej, nie musi byc utytłany. Można było z niego wiecej wyciągnąć. Pod spodem Mój z praktycznie tym samym odcieniem górnej powłoki tylko w malowaniu póżniejszym bez białego spodu. Gdybys poszedł w tym kierunku tylko lepiej niż ja było by idealnie.
 3. One defakto nie sa złote, tylko z tytanu. Przy spojrzeniu prostopadle to odcień srebrnego, tylko pod kontami dają poświatę złotego. Dobrze to oddaje Allcad titanium.
 4. Na pokład trafi też small tractor deck i para figurantów nad którymi pracuje, model jeszcze otrzyma anteny na górnych powierzchniach i oświetlenie na statecznikach pionowych
 5. Kolejne prace. Owiewka. reszta: i sloty co by pokazac że nie biją takim blaskiem.
 6. Poprawiłem zgodnie z zaleceniami naszego Guru F-14 Aira pas antyodblaskowy. Obyło sie bez strat. Po dzisiejszym dniu mam całkowity zakaz używania kompresora podczas obecności mojej żony Głowa ją rozbolała ps.nie bić za foty, łapa drżała
 7. Ostatni etap przed składaniem wszystkiego do kupy. Uzbrojenie, proponowane przez Tureckiego. Pomalowane i zamaskowane do dalszego malowania. Zdięte maski i nabłyszczone pod kalki. Po kalkach razem z lantrinem. Czekam az sol poukłada i werniksujemy.
 8. Dawno nic nie było no to siup. Golonki I dalsze prace. Poduchy muszą byc przemalowane:) 90% drobnicy done Zbiorniki na połysk Światła pozycyjne. Model dostał też subtelnie soli, ale ciężko to wyłapać aparatem.
 9. Ja tam nadal lubię HB i Hasegawę, a dzięki Tamce ceny tych pierwszych poszły w dół.
 10. Njpierw malowanie. póżniej właściwy lakier Następnie touch upsy. Najpierw miejsce występowania malowałem na czarno, póżniej nakładałem rozjasnioną bazę tak aby została ciemna otoczka. Zróżnicowałem bazowy lakier ciemniejszym odcieniem, póżniej jaśniejszym i z dodatkiem brązu. Położyłem błysk a następnie zwashowałem całośc. W niektórych miejscach nie wycierając dokładnie. Na to nałożona została satyna i wycieniowane niektóre miejsca cieniami Tamki. Po cieniach wleciał utrwalacz żeby nie zeszły i pomalowałem kolorem błyszczącym niektóre miejsca róznicując powierzchnie.
 11. Trudno powiedzieć, kalki to superscale, ale numer teraz zauważyłem że słownik z uporem maniaka zamienia mi literki 😂, mówimy oczywiście o Lantirn 😂😂
 12. Chodziło o obwódkę białą ostrzeżenia przy wlotach.Co do wykończenia. Satyna, błysk, mat w zależności od zużycia powierzchni i wypłowienia koloru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.