Jump to content

Paluchtomcio

Members
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin / Biała Podlaska
 1. Dzięki za rade, nie jest drogi więc może zamówie dwa?? Wezme tego MM i tamiye. Obydwa primery.
 2. Na wstępie pisze że jako podkładu mógłbym użyć każdej lepszej emalii. Byle tylko była biała lub jasno szara. Ale jaki profesjonalny najlepszy primer według was moglibyście mi polecić pod pędzel? Nie chce w sprayu bo nie mam gdzie nim pracować a nie chce pół mieszkania mieć w białym proszku. Dlatego musi być pod pędzel. Sprawdziłem szukaj są tematy o podkładach ale nie o tych pod pędzel. Może takie cos? http://www.mojehobby.pl/products/Primer-White-60ml.html albo to? http://www.mojehobby.pl/products/Liquid-Surface-Primer-40ml-White.html
 3. Mam pytanie. Czy zamiast white spirita można zastosować benzyne lakową? Już mam. Magiczna opcja szukaj znalazła. Chce skasować tego posta ale nie wiem jak? Znalazłem odpowiedz sam więc mój post jest zbędny. Prosze o usunięcie mojego posta tak aby nie robić bałaganu.
 4. Ładny model. Sam teraz robie f-16 tyle że block 52+ w malowaniu z Łasku. Mój też jest w wersji dwumiejscowej czyli D.
 5. Wreszcie mi wyszło. Żle to robiłem. Teraz mi wychodzi. Dziękuje wszystkim za rady. No cóż to wszystko, problem rozwiązany, więc można zamknąć temat.
 6. Dokładnie rzecz ujmując to się zrywa. Ciągne linke troche idzie i nagle się urywa. Niewiem, albo ze mnie marny modelarz albo po prostu musze poćwiczyć.
 7. W podobny sposób tak robiłem ale mi nie wychodzi. A ogień powinień być z zapalniczki czy np. świeczki? Bo podejrzewam że zapalniczka ma wyższą temperature spalania i dlatego mi nie wychodzi.
 8. Witam Mam problem ponieważ robie model torpedowca japońskiego kate i jest on już skończony oprócz nieszczęsnej linki od radia. Znam stary patent modelarski aby kawałek ramki z modelu podgrzać nad zapalniczką, pociągnąć i jest linka, tyle że mi to nie wychodzi. Próbowałem z 10 razy i nic. Co robić? Może powinienem spróbować ze świeczką? Poradzcie.
 9. No dobra dobra. Mam w końcu na imię Tomasz. A wszystkie Tomaszki są niewierne he he he
 10. Przyznam szczerze że troche nie dowierzam ale spróbuje. Zobaczymy.
 11. OK wierze że olejne Mr. Hobby bardzo śmierdzi. Co do zmywacza, masz na myśli zmywacz farb akrylowych wamodu? W jaki sposób ma to zmyć olejne? Może się nie znam ale jedno z drugim mi się nie trzyma.
 12. Ja zadam pytanie troche z innej beczki ale związane z farbami i rozpuszczalnikami. Mam aerograf i zastanawiam się nad przejściem z akryli na olejne. Do czyszczenia po akrylach używałem wamodowskiego zmywacza, do czyszczenia po olejnych musiałbym użyć chyba white spirita. Co jest bardziej szkodliwe dla zdrowia? Zmywacz wamodu czy white spirit? Fakt cuchnięcia olejnych pomijam.
 13. Powiedz to sobie przed lustrem. Poszukaj. Nie trzeba być mistrzem' date=' żeby poszukać.Nie trzeba być mistrzem, żeby zadać jedno pytanie dotyczące jednego agadnienia, a nie pytania z dywagacjami. Nie trzeba być mistrzem, żeby zilustrować pytanie zdjęciami. To się nazywa praca własna i pokora. To wszystko.[/quote'] I kolega pisze tutaj o pokorze? Słuchaj, jestem osobą niepełnosprawną podwójnie(mam dwa schorzenia) i mam ogromne kłopoty z samym sobą z powodu moich schorzeń(nie będe pisał jakich bo to moja sprawa). I uwierz mi, mało kto ma tyle pokory co ja. Nigdy nie staram się kłocić
 14. Co się tak denerwujesz? Spokojnie, wyluzuj. No mam 100 postów na forum ale co w związku z tym? To jest dział "Jak zrobić i jak pokazać". Nie jestem mistrzem modelarstwa i chciałem się pewnej rzeczy dowiedzieć. To wszystko...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.