Jump to content

The_GroverTV

Members
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Łódź
 • Interests
  Modelarstwo, Muzyka, Informatyka
 • Occupation
  Uczeń
 1. Tak tak szpachla już jest wyszlifowana wiem że trochę za dużo ponakładałem ale to mole pierwsze szpachlowanie w życiu, a z owiewką walczyłem już wczoraj ale dziś jeszcze poprawię żeby było równiej ( owiewkę pierwszy raz maluję )
 2. Tyle zrobione na tę chwilę Model zaraz dostane pierwszą warstwę farby
 3. Byłem dziś w sklepie modelarskim DA-TA (od tej pory tylko tam jeżdżę) Co prawda niestety nie było tej farby AS-12 ale miły Pan ze sklepu doradził mi bardzo podobną TS-17 Przy okazji kupiłem cieniutki pędzelek
 4. A bo zapomniałem Dziękuję również PaRazo. A zdjęcia będą lepsze tylko te robiłem starym aparatem, a było już późno, bo lustrzanka jest chwilowo nie dostępna
 5. Wiem. Niestety ale się starałem. No cóż taka firma ale gdybym miał większe umiejętności to na pewno byłoby lepiej.
 6. Tyle dziś mi się udało zrobić wiem, że nie wyglądają oszałamiająco ale to moje pierwsze figurki, a kabinę pierwszy raz próbowałem oprzeć o jaką kol wiek dokumentację. A jeżeli chodzi o tę plamkę na płycie obok fotela to jej już nie ma. Dziękuję do tej pory za pomoc przy kabinie Grzesiowi (Liczę, że wspomożesz mnie swoją wiedzą o Iskrach do końca warsztatu) i Mikele (Również liczę że ze mną zostaniesz).
 7. Wiem, wiem od jakiegoś czasu nigdy nie kładę farby od razu na model.
 8. Dzięki Mikiele co prawda takich szczegółów to mi się nie uda zrobić ale postaram się jak najlepiej potrafię. A co do kadłuba to ta farba może być?
 9. A i nie wiem czy nie zmienię pomysłu numeru iskry ponieważ o tej z nr. 2013 trudno jest znaleźć. Jestem otwarty na wszelkie sugestie co do numerów oczywiście chciałbym z 41.eskadry lotnictwa taktycznego
 10. Dzięki za pomoc. Dziś walczę z figurkami i wnętrzem. A czy mógłbyś mi Grzesiu pomóc w sprawie farb?
 11. Mam zamiar odwzorować ten samolot Zdjęcia przedstawiają Iskrę z bazy Polska - Bydgoszcz - Szwederowo
 12. Jeszcze nie ale odłożyłem sobie na jakiś tani model a farby tata sfinansuje
 13. Mam pytanie czy taka farba będzie odpowiednia do kadłuba? A tak wygląda w praktyce I przy okazji jaka farba do środka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.