Jump to content

rzelu

Members
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Szczecin
 • Interests
  militaria
 1. rzelu

  Zwraczony BA-3

  W modelu są gołe felgi. Resztki opon to plastykowy sznurek nasączony klejem CA. Przepraszam że tak późno odpowiadam, dawno nie zaglądałem.
 2. Piękne zegary, ale zaczep pokrywy silnika nie był płaski - to gumowy dzyndzel.
 3. Cały bolesny błąd w obiciach, które już są nie do usunięcia. Dla zwiększenia efektu zakładamy, że wszyscy użytkownicy trzaskali z rozmachem wszystkimi możliwymi ruchomymi elementami. Do tego dochodzą punkciki np. od odłamków moździerzowych. Takie "ptaszki" w kształcie V są nie z tej bajki...
 4. Biedronkę nakładam po washu, stosuję olejne dla artystów, ścieram pędzlem zwilżonym benzyną Ronsonol. Biedronka ma zróżnicować powierzchnię, biały/szary/niebieski to raczej do panzergrau, biały/żółty do dunkelgelb
 5. Niepotrzebnie nakładałeś to cieniowanie. Przy tak pełnym zakamarków modelu to bardzo trudne. Ale możesz poprawić kolorem podstawowym i jeszcze raz zrobić rozjaśnienia (a właściwie spłowienia) na środku dużych płaszczyzn i wystających elementach. Jeśli zastosujesz wash to zakamarki same się przyciemnią a różnice w odcieniach ładnie stonują.
 6. Gratuluję ukończenia walki z modelem. Efekt bardzo dobry, choć na mó gust pojazd za mało zmęczony. Mam na myśli zwłaszcza ślady wsiadania i opuszczania pojazdu. Ładne detale - siatki i narzędzia.
 7. Beton trzeba będzie trochę zmoczyć, mam nadzieję że pigmenty zrobią swoje. Bryka odrapana, przed mocniejszymi obiciami. Jak widać pojazd po poważnych przejściach...
 8. Model genialny, gotów stać na biurku ministra Obrony Narodowej. Czekam na Rosomaka.
 9. Teren przyciemniony dla oszczędności farby. Wyrosły 2 krzaczki. Na Horchu dodałem rejestrację i pasy do jazdy w nocy w kolumnie pojazdów. Na razie nic ciekawego, ale półfabrykat gotowy do podmalowania detali i brudzenia.
 10. Model stary i prymitywny, ten egzemplarz to reanimacja modelu z półki, o żadnym detalowaniu mowy nie ma.
 11. Oczywiście parking pod Tesco.
 12. Tradycyjnie przedstawię montaż dioramy z odpadków walających się po kątach. Podstawka: styrodur, trochę papieru ściernego i skrawków podartego zmywaka kuchennego. Główny element: stary Horch kfz.15 zaadaptowany polowo do... ...transportu rannych na lotnisko pod Stalingradem. Horch na razie w podkładzie. C.D.N.
 13. Bardzo ładny bruk. Pudło na gąsienicach też.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.