Jump to content

regis

Members
 • Content Count

  158
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Göteborg
 • Interests
  okręty podwodne, kolarstwo górskie, fantasy, RPG ;-)
 1. regis

  Volvo FH 4

  Hej Tomek, przepraszam, że odgrzewam stary temat, ale jak zobaczyłem to nie mogłem się powstrzymać. Najnowszy numer Trailera (edycja w Szwecji). Jeszcze raz gratulacje świetnego modelu!
 2. regis

  Volvo FH 4

  Piękny model, piękna praca, piękne malowanie!!! Gratulacje świetna robota!
 3. Świetna robota!!! świetny model, świetne wykonanie i świetne malowanie/brudzenie !!! Świetne foty!!! Kciuki w górę i czekam na 'relację/warsztat'.
 4. Hej! Jeśli chodzi o spalanie paliwa w nowych ciężarówkach temat jest dosyć niecodzienny. Firmy przestały publikować tabelki ze spalaniem zamieniając je na kalkulatory spalania. I wg. mnie ma to większy sens. Volvo zapowiada, że stosując automatyczne skrzynie I-Shift spalanie może spaść o 5%. Przy wykorzystaniu kilku innych rzeczy spalanie może pójść dalej w dół. Proponując również szkolenia dla kierowców, jak jeździć 'taniej'. Ciężko obecnie przygotować tabelkę ze spalaniem która będzie odzwierciedlała rzeczywistość. FH16 z 750KM chodząc po górach będzie miało zupełnie inne spalanie ni
 5. Hej, Fajne fotki, szkoda że nie ma detali ramy ciągnika. Czy mógłbyś poobracać ciężko mi się monitor obraca ;) Pozdrawiam!
 6. Hej, Co do 'fajnie' to chyba sobie sam odpowiedziałeś ... ma być jak wasza ciężarówka ;) Co do przyjemności to tutaj gwarancji Ci nikt nie da. A ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że czeka Cię masa pracy, ale efekt może być całkiem OK więc i przyjemność będzie. Italeri raczej się nie postarało i ogólnie wszystkie Volvo mają braki. Skoro mowa o 15 letnim Volvo więc to początek produkcji. Ten model będzie w miarę odpowiedni. Czeka Cię jednak przeróbka (budowa od nowa) ramy, bo ta z zestawu to model F, a nie FH. Silnik to stara jednostka od F16, a Ty potrzebujesz D12A-D12D (kwesti
 7. Hej! FH16 i 5 osi z Limetec ... pachnie Skandynawią. Mam rację? No Kolego, szykuj sie na front anty-włoski ;-) i szoruj z tym Wikingiem. Powodzenia!
 8. Hej! No to zapowiada sie uczta. Po oznaczeniu 750 to raczej FH16 niz zwykłe FH. Szykujesz to na podstawie jakichś papierów, zdjęć? Trzymam kciuki, siadam i czekam na postępy. Pozdrawiam (tym razem z południa)!
 9. Hej, ... 20 minut myślałem jak zacząć komentarz pod tą galerią jednocześnie oglądając każde zdjęcie tam i z powrotem ... i nic sensownego poza WoW nie przyszło mi do głowy. Jeśli byłby odpowiednik 'brakło mi słów' lub 'zaparło dech' ... w ekspresji pisanej ... Pierwsze Primo ... gratuluję warsztatu, świetna praca!!! Drugie Primo ... gratuluję tematu (BTW to mój jeden z ulubionych filmów i scen) Trzecie Primo ... gratuluję zdjęć!!! Po czymś takim proszę siadać do następnego projektu, bo widząc coś takiego chce się więcej!!! I ta skala ... dla 'dobicia' oglądających proponuję dor
 10. Hej, jak od początku ... fajnie to wszystko wychodzi. Widać, że masz koncept i powiem szczerze, że mi się podoba. Tak trzymać i do przodu. A co do urlopu i odnajdywania się ... to norma ;) Powodzenia!
 11. Hej, jak widzę efekt Twojej pracy to ... samo pcha się w gardło: 'Więcej, Więcej, Więcej'!!! (no i szybciej) A trochę bardziej poważnie, to świetna robota i czekam kolejnych kroków budowy. Powodzenia i dobrej zabawy!
 12. Dzięki za newsa o tych odlewach KFS'u. Powodzenia i dobrej zabawy z Iveco!
 13. Hej, No w końcu pokazałeś Iveco już nie mogłem się doczekać po zapowiedziach. Bardzo mi się podoba efekt Twoich prac z polistyrenem oraz fakt, że jest szansa na 4-osiówkę. Nie mogę się powstrzymać, jak wrażenia po kontakcie z nowym produktem KFS'u (opony na oś napędową)? BTW ... śruby pod podstawę żurawia ... to też KFS czy coś innego? Powodzenia!
 14. Hej, Ken wygląda na prawdę zacnie! Przymiarka faktycznie uzmysławia ile już za Tobą. Jedno pytanie ... nie wiem, czy to kwestia zdjęć, czy moja wada wzroku ale zastanawiają mnie te lekkie nierówności/pofałdowania nad drzwiami kierowcy i trochę dalej gdzie robiłeś wstawkę. Czekam na następną sesję zdjęciową. Powodzenia!
 15. Hej, wg. mnie zmienić wypadałoby wszystkie nity ;) więcej fun'u, no i pewność że wszystkie są takie same, a nie część fabrycznych a część dorabianych. No i nie ma co ukrywać, że dorabiane wyglądają lepiej. Mhm 2 lata??? ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.