Jump to content

warpap

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kielce
 1. Czy Szanowni Koledzy pomogą mi "spolonizować" model Italieri 8703 (wagon kryty), chłodnię Italieri 8704 i cysternę Italieri 8706. Chodzi mi o dopasowanie do nich kalkomanii z kalkomania.com.... Nie znam polskich oznaczeń podobnych wagonów z epoki III.
 2. Szukał, szukał i znalazł. Na ebay w Belgii, via znajomy z Paryża i już na warsztacie wagon pullamn Orient Express Revell 2180. Ciekawe czy trzydziestoletnie kalkomanie dadzą radę?
 3. Czy można jakoś odświeżyć zdjęcia z góry strony? Znalazłem trochę "przeterminowanego" Bussinga i szukam inspiracji
 4. Wynik dalszego poszukiwania (jak w temacie); Na rynku amerykański są dostępne zestawy do klejenia fmy Revel: wagon Orient Express ref.2180, wagon restauracyjny Orient Express ref. 2181 oraz zestaw (loko, pulmann, restauracyjny orient Express) ref. 2190. Zestawy z lat 80tych.
 5. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tematem osobowych wagonów 1/87 do sklejania, to informuję, że na portalach ebay można znaleźć wagony (amerykańskie modele) fmy Walthers. Niestety, tylko powojenne albo "westernowe"...
 6. Łatwo powiedzieć, wisa, ale trudniej zrobić Nigdy nie próbowałem takiej metody, skleiłem na razie kilka modeli i nie wiem, czy podołam... Ale może czas stawić czoła wyzwaniom!? Dziękuję za info.
 7. Dzięki za info Gdyby ktoś szukał wagonów 1:87 to polecam także http://www.duegieditricestore.it/50-kit-ttm/ Strona tololoko (autolokomotiv) jakaś niefunkcjonalna jest :( Temat poszukiwań wagonów nadal aktualny!
 8. Dzień dobry, Witam i pozdrawiam zapaleńców klejenia i malowania! Od niedawna powróciłem do sklejania modeli po ...wieloletniej przerwie. Bardzo wieloletniej przerwie Skupiłem się na pojazdach szynowych w skali 1/87. I niestety natrafiłem na ścianę Modeli kolejowych w tej skali jest bardzo mało. Parowozów jest kilka, a wagony tylko towarowe. Czy ktoś z Braci Modelarskiej podpowie gdzie na świecie można kupić model do klejenia wagonu osobowego z lat 1920-1950. Znalazłem tylko modele do złożenia fmy Roco, ale to nie o to chodzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.