Jump to content

macmod.84

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  nowa wieś/inowrocław
 1. Rewelacja ogrom pracy ale na żywo lakier zbyt jasny jak na moje. Mimo to gratulacje świetnego modelu.
 2. Niestety kilka modeli z klubu też odprawili z kwitkiem pomimo że były zgłoszone wcześniej więc przewietrzyły się przez te 430 km w jedną stronę. Jedno jest pewne byłem tam pierwszy raz i ostatni. Nie wiem dlaczego nie rozegrano kat pojazdy cywilne osobowe i wyścigowe bo było tam kilka modeli. Rozdanie nagród było porażką a arogancja prowadzących sięgała zenitu bo kto w tym czasie siedzi sobie na stole z nagrodami i czyta wyróżnienia...
 3. Społowienie połówek zwłaszcza góra u mnie była na środku zapadnięta i wklejałem polistyren 0,5 mm poza tym nie było większych problemów warsztatu nie robiłem bo to model na półkę a nie na "salony"
 4. Najprościej to polistyren, szpachla i jechane
 5. Marak ja też tak właśnie jak autor modelu zapamiętałem te autobusy, pamiętam też chmury błękitnego dymy z trabanta i syreny. Plastikowe kulki na szprychach w rowerze i zawrotne prędkości osiągane na romecie z wujem i na wsk z tatą. Ale były to wspaniałe lata dzieciństwa gdzie nikt nie zwracał uwagi na to żeby zabawka miała atest a dzieciaki trzeba było siła ściągać do domu z podwórka a nie odwrotnie. Model fajny ważne że autorowi się podoba mnie zresztą też i przy okazji gdzie go kupiłeś?
 6. Wiemy na czym się wzorowałeś to teraz zdjęcia modelu zapodaj Świetna robota
 7. Ładnie a byłoby super gdybyś troszkę dopracował opony tzn drobnym papierkiem potraktować bieżnik trochę za bardzo się świeci i psuje efekt.
 8. Oj tak uzbrój się w cierpliwość mówię to z autopsji.
 9. No właśnie co do opon mam zastrzeżenia, nie co do jakości wykonania tylko czy nie powinny być odwrotnie? tzn czy jodełka nie powinna być w drugą stronę?
 10. Tak ma nowe choć wszystkie w równym rozmiarze mogliby dołożyć SSy na przód z poprawnym bieżnikiem w dodatkowym zestawie są szerokie ale też z kostką... Wątpię czy zdążą na ten rok zrobić scanie, ciekawy jest też zestew tej krótkiej naczepy ale ze zbiornikiem.
 11. Na moje to wygląda jakby podkład reagował z farbą lub była tłusta powierzchnia.
 12. Nie narzekam bo to nie są błędy trudne do usunięcia, jednak tak jak model11piszezate pieniądze nie powinno ich być.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.