Jump to content

MarshalBry

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Hej, właśnie zacząłem mój pierwszy projekt po prawie 6-letniej przerwie od jakiegokolwiek kontaktu z modelarstwem i z racji tego prosiłbym was o wyrozumiałość. Niegdyś bawiłem się nieco w Władce Pierścieni i Warhammera 40000 (bitewniaki) jednak ze względu na studia musiałem przerwać na jakiś czas moją przygodę. Mam kilka ambitnych (jak na mnie i moje umiejętności) projektów którymi chcę zająć się w najbliższym czasie i właśnie jednym z nich jest pomalowanie wszystkich posiadanych przeze mnie figurek do gry planszowej Talisman. Na początek na warsztat wziąłem figurki żab które wydają mi się na
 2. Nie mnie to oceniać, według opisów zdjęcia w sieci to Łomża. Z takim krzyżem to może być 1939 rok? Nie wiem, niech mądrzejsi się wypowiedzą. Chociaż sądząc po jakości zdjęcia mogło być zrobione później. ;)
 3. Niestety strona ma taką politykę, że blokuje bezpośrednie linki do zdjęć. Zrobiłem reup'a na inny serwer. 631 w 1939 gdzieś w Polsce. Nie wiem gdzie to foto robione ale wydaje się pasować. ;) Panzer IV Ausf. C pod Sochaczewem w 1939. Ausf. C w Łomży, 1939 rok.
 4. Witam, to wszystko co udało mi się znaleźć w sieci. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. 631 w 1939 gdzieś w Polsce. Panzer IV Ausf. C pod Sochaczewem w 1939. Nie wiem gdzie to foto robione ale wydaje się pasować. Ausf. C w Łomży, 1939 rok.
 5. Świetne wykonanie, gra nabrała niesamowitego charakteru dzięki tym świetnie pomalowanym figurkom. ;) Sam chce zabrać się za ochlapanie swojego Talismana i już wiem na czym się będę wzorował. :p Wrzucę na forum swoją wersję jak zacznę działać, chociaż już wiem, że daleko mu będzie do Twojego "majstersztyku" Masz w planach zrobienie również dodatków?
 6. Świetna praca, ja bym dorzucił trochę więcej otarć i odprysków farby żeby wyglądała na bardziej "zmęczona" w boju. ;) Nie myślałeś o tym aby przerzucić się na areograf?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.