Jump to content

Organ18

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Zabrze
 • Interests
  Modelarstwo , transport
 • Occupation
  Blacharz Mechanik
 1. Organ18

  Części

  Cześć wam mam pytanie bo byłem w niemczech LIPSK i tam w jednym z sklepów to wyglądał jak taki mały kiosk i tam były części modelarskie m.in koła , światła .... karoserie itd. Czy jest może w Polsce coś podobnego że mogę kupić np. samą karoserie tira , a potem samemu dokupić oddzielnie koła . Bo z tego co widziałem większość jest gotowych zestawów w pudełkach , a ja chciał bym sam sobie skompletować .
 2. Dzięki za odpowiedź , muszę jednak samemu pokombinować te siłowniki bo przewody jednak zrobię własnej koncepcji funkcjonalne.
 3. Sushi79 złość piękności szkodzi , szukam takich siłowników by zrobić podobną windę załadowczą dla tego tu jestem , a post nie został zamknięty więc go ciągnę dalej
 4. Organ18

  Siłownik

  Cześć wam widzę że jest tu dużo "starych " modelarzy nie są nowicjuszami ale moje pytanie dotyczy wszystkich . Z czego zrobić lub gdzie kupić można siłowniki ?? chodzi mi głównie o to że buduję w naczepie windę załadowczą i nie wiem jak ugryść ten temat bo podobne siłowniki są w naczepach lawetach że opuszczają najazdy ale taka naczepa kosztuje koło 2 tyś z oświetleniem itd. a ja potrzebuje same siłowniki no i najlpiej elektryczne by były . Bo otwieranie klapy można zrobić najłatwiej używając Servo ale będzie tylko Otwieranie/ zamykanie , a ja chce jeszcze podnoszenie i opuszczanie .
 5. Mam 2 Pytania kolego jawkers ta winda załadowcza z tyłu naczepy była zbudowana przez ciebie czy to "fabrka" zbudowała i ona działa np. elektrycznie czy ręką trzeba , a drugie pytanko Przewody elektryczne/pneumatyczne u ciebie spełniają funkcję czy tylko imitacja ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.