Jump to content

jawkers

Super Moderator
 • Content Count

  4,003
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jawkers last won the day on May 11

jawkers had the most liked content!

Community Reputation

53 Excellent

2 Followers

About jawkers

Recent Profile Visitors

676 profile views
 1. Jak za tak nie duże pieniądze można mieć aż tyle i dobrą jakość, to wolę ten model kupić, niż inny i jeszcze nie muszę szukać dodatków.
 2. Łodzie podwodne mnie najmniej interesują. Okres to II wojna światowa i czasy współczesne, ale z naciskiem na II wś. Oczywiście jak będę kupował to model + zestaw blach. Dzięki. Myślałem też o "Bismarck'u w 1:350 z Tamiya" oraz "Bismarck Flyhawk 1:700" ale nie mogę znaleźć blaszek do niego. W ostateczności jest też "Italian Navy Battleship RN Roma 1:700 Trumpeter". Ale bardziej ciągnie mnie do Bismarcka.
 3. Dziękuję. A poza tym modelem, to jaki model polecacie na początek?
 4. Witam. Panowie chciałcym spróbować swoich sił w modelarstwie okrętowym. Na początek mam pytanie, czy warto kupić na początek ten model, czy to jakiś tani gniot? https://www.mojehobby.pl/products/Italian-Heavy-Cruiser-Pola.html Dzięki i pozdrawiam.
 5. Ja używam parasolek bo namiot jak pisałem mnie ogranicza. Za jedną parasolkę dałem 16zł. do zdjęć używam 3 szt. Namiot dawał mniej światła na model a w dodatku nie mogłem ustawiaç aparatu jak mi się chce tylko do momenty jak mi namiot na to pozwalał. Miejsce mam mało, więc tak jak Tap-chan pisze lepsze parasolki.
 6. Jak chcecie jakąś wspólny watek galerii w jednym poście to piszcie postaram się pomóc.
 7. jawkers

  Aerograf cz.2

  Wydaje mi się, że może drobinki farby w jakimś stopniu wyłapie, ale pozostałych substancji chemicznych już nie i wszystko wyląduje w twoich płucach. Sam smród którego maska przeciwpyłowa nie wyłapie, od którego boli głowa zawiera jakieś świństwo, a maska 3M tak. Także polecam maskę 3M.
 8. Co do żarówek to barwa światła 5500K jest bardzo dobra, sam robię zdjęcia przy takiej barwie. Co do namiotu bezcieniowego to różnie to bywa. Tobie może się spodobać, mnie ograniczał więc z niego zrezygnowałem, a poza tym mniejsza ilość światła docierała do modelu. Tak że ja robię zdjęcia bez namiotu bezcieniowego i używam żarówek o barwie 5500K.
 9. Obserwuję wątek i mam ochotę skleić jakiś okręt, ale to jeszcze dla mnie za wysokie progi. I mam pytanie, czym różnią się modele z tym dopiskiem"full hull" , od tych bez tego dopisku?
 10. Witam. Kierownica okazała się sprawna, tylko USB ni nie łączyło w komputerze. Od tygodnie testuję TrackIr 5. Na razie wrażenia pozytywne Wcześniej jeździłem z Freetrack'iem ale bez porównania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.