Jump to content

jawkers

Super Moderator
 • Content Count

  4,298
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jawkers last won the day on May 11 2019

jawkers had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,319 profile views
 1. Witam. Ostatnio ktoś, dał mi taką odpowiedz, poniżej cytat. Więc postanowiłem go posłuchać i podziałałem dzisiaj przy podstawce.🤣 Dzięki Dorotka. Na razie wyrzeźbiłem wzniesienie, na które Tank będzie podjeżdżał.
 2. To co wyżej napisałeś, jest pod linkiem który wstawiłem. Jest też link do badań lekarskich, na wdychanie tychże pyłów. Tyle w temacie z mojej strony.
 3. Dla ciebie nic, bo ty masz doktorat z tej dziedziny. Dla innych, może być pomocne.😀
 4. Witam. Panowie może po przeczytaniu tenatu z poniższego linku, dojdziecie do tego kto ma rację w tej rozmowie. https://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=76&t=88238 PS Jutro wyodrębnie temat o szkodliwości żywicy.
 5. jawkers

  Podkład

  Nie mogę ci dać wiarygodnej odpowiedzi na twoje pytanie, poniewaz nie używam podkładu Vallejo. Zaczekaj, zaraz pewnie ci odpowie ktoś, kto używa podkładu tej firmy.
 6. jawkers

  Podkład

  Kolego. W języku polskim, mamy przecinki, kropki, znaki zapytania itp. Mam jeszcze prośbę, zanim napiszesz jakieś zdanie i je wyślesz, proszę przeczytaj je dwa razy!!!
 7. Jak to jest galeria, to pomyliłeś działy😀
 8. Fluidol, stosuje się w profilach oraz wewnątrz drzwi, przynajmniej ja tam go aplikowałem, i ma kolor brązowawy. Nie nakłada się go chyba na podwozie?
 9. Wyglądem, chyba bardziej zbliżony jest do H&S Infinity.
 10. To oprócz tego, polecam jeszcze nałożyć wash. Będzie o wiele lepiej.
 11. jawkers

  Zakupy... Cz.4

  No i wylądował u mnie.
 12. Czyli, nic już z nimi, nie będzie robione?
 13. jawkers

  Pantsir Zvezda

  Zle to napisałem. Nie chodziło mi że jedno jest ważniejsze od drugiego. Ponieważ obydwa czynniki o których piszemy są ważne, dla poprawnej pracy wyżej wymienionych maszyn.
 14. jawkers

  Pantsir Zvezda

  W większym stopniu chodzi o, nie wiem jak w wyrzutniach, ale w wozach drabiniastych i dźwigach, poprzez wysunięcie podpór zmienia się środek cięzkości, co zapobiega wywruceniu podczas pracy rozłożonej drabiny, dźwigu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.