Jump to content

jawkers

Super Moderator
 • Content Count

  4,367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jawkers last won the day on May 11 2019

jawkers had the most liked content!

Community Reputation

93 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,633 profile views
 1. Jak na pierwszy model motocykla po dłuższej przerwie, to tragedii nie ma. Przy nastopnym modelu, przyłożysz się do tego, co nie szło Ci w tym i powinno być ok.
 2. Pewnie jak się otworzy przepustnicę, to na pewno wciska w fotel.
 3. Nie, to nie ta wersja. Moj jest "male" a ten na zdjęciu to "female". Powiadasz błoto, czyli o trawce zapomnij. Dziękuję.
 4. Na prośbę autora, temat zostaje zamknięty.
 5. Proszę bardzo, zdjęcia na podstawce z czołgiem. Pierwsze trzy zdjęcia przedstawiają czołg umieszczony na podstawce wyżej Następne trzy czołg umieszczony na podstawce jest niżej. Nie wiem, które ułożenie wybrać. Myślałem o zasianiu trawy na podstawce i o drucie kolczastym, który jest przerywany przez czołg. Proszę o rady, czy mam coś zmienić, by było jeszcze lepiej?
 6. Jakiś szyld odstający od ściany, na przykład w kształcie buta z napisem "Szewc".
 7. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiaj nałożyłem kolory na podstawkę. Zacząłem od najciemniejszych. Na całość położyłem "Red Earth" oraz na cienie "US Earth Brown" Kolejnie położyłem "Washable Earth" kolejny kolor to mieszanka farb "Washable Earth" oraz "Ochre Earth" Na sam koniec miejscami "Ochre Earth" oraz delikatną mgiełkę na całość. Poniżej zestawienie farb, które były użyte.
 8. Taka folia po przyklejeniu, może zostać usunięta, po podgrzaniu kleju opalarką. Inaczej odkleja się ją bardzo ciężko. Wiatr tego nie zerwie.
 9. Panowie sprostowanie. Moje ostrzeżenie nie tyczy się tylko kolegi Solo i Spotter, tylko wszystkich prowadzących tutaj dyskusję.
 10. Solo czy ty ty to specjalnie piszesz?? Napisałem ogólnie. Chcesz jeszcze o coś zapytać?
 11. Panowie, jeszcze raz przeczytam w tym wątku, jak jeden wyzywa drugiego, albo napisane będą niecenzuralne słowa, to podziękujemy takim osobom. Wy jesteście dorośli Czy wy nie umiecie dyskutować w jakimkolwiek temacie, tylko od razu musicie jeden do drugiego skakać? Więcej nie będę ostrzegał.
 12. Czy to tak trudno wybrać odpowiedni dział, albo poszukać istniejącego tematu o aerografach?
 13. Model ładny, ale linie mi się nie podobają. Wyglądają jak byś je pomalował markerem. Jakiego koloru i producenta farby użyłeś do pomalowania dziobu i pod wirnikiem?
 14. Kolega posprzątał temat, nie po to, byście dalej zaśmiecali temat, cenami modeli AH.
 15. A o wash'u na silniku to zapomniałeś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.