Jump to content

jawkers

Super Moderator
 • Content Count

  4,517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jawkers last won the day on May 11 2019

jawkers had the most liked content!

Community Reputation

113 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

2,145 profile views
 1. Toczyć pręt plastikowy wkręcony we wkrętarkę. 20mm to nie jest tuża odległość. Pręty z plexi chyba kupisz na Allegro.
 2. X-22, używałem z dyszą 0,3 i nie było żadnych problemów z zapychaniem dyszy. Tego drugiego nie, to nie wiem.
 3. Proszę bardzo. Na tym zdjęciu lepiej widać. Jeszcze jedno kolegi z forum.
 4. Jak będziesz na imgurze, kliknik na zdjęcie prawym pm i skopiuj adres obrazka. Następnie wklej go na forum i zdjęcie się pojawi.
 5. Wtryskarki do szybkiego schłodzenia wtryśniętego materiału do formy, oraz samej formy używają oleju. Olej do chłodzenia formy, doprowadzony jest wężami na szybkozłączach. Podczas wymiany form, zdarza się, że minimalna ilośc oleju się wyleje. Jak jest nieszczelnośc to olej gdzieś kapie. Czesto zdarza się że formy są od tego chłodziwa tłuste. Nie ma czasu na ich mycie lub wycieranie. Zaczyna się produkować elementy. Po kilku cyklach, olej z powierzchni formy zostaje przez materiał, "usunięty" i kolejne detale są już suche bez tłustych miejsc. Dlatego niektórzy myją wypraski albo pojedyncze
 6. Model wyszedł ci rewelacyjnie. Bardzo mi się podoba. Mogłeś zrobić inaczej trzy rzeczy: Zbyt grube uchwyty na dachu, osłony reflektorów, powinny być cieńsze oraz omalował bym plandekę jaśniejszym kolorem. Tak czy inaczej model pierwsza klasa. A czy można od ciebie kupić projekt do druku? Chętnie bym sobie takiego wydrukował i skleił.
 7. Ja ściągam nadmiar wash'a pędzlem nasączonym w white spirycie z AK. Oczywiście jak stosuje wash z AK, a to chyba podobne jest do Migowego. Wtedy White spiryt miesza się z wash'em i spływa w zakamarki. Można wtedy kontrolować ścieranie, i na bieżąco uzupełniać wash, gdzie jest go za mało a gdzie za dużo.
 8. Nie chcę cię martwić, ale nie wyglądają zbyt dobrze. Śpieszyłeś się gdzieś? Spróbuj rozwałkować masę, nałożyć, uformować wykałaczką i odcięć nadmiar.
 9. Zdjęcia poprawiłem. Skopiuj adres obrazu i go wklej. Wtedy zdjęcia się wyświetlają.
 10. jawkers

  Strona MH

  Może oni o tym nie wiedzą i trzeba to zgłosić?
 11. jawkers

  Strona MH

  A jednak wyskoczył mi błąd, lecz po dłuższej przerwie przeglądania sklepu.
 12. jawkers

  Strona MH

  Jeżeli chodzi o MojeHobby to mi strona działa prawidłowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.