Jump to content

p11c

Members
 • Posts

  1,001
 • Joined

 • Last visited

Reputation

38 Excellent

Personal Information

 • Location
  Dobczyce
 • Facebook
  https://www.facebook.com/PolskieModelePL/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kolejne race, kolejni uciekinierzy
 2. Kilka nowych fotek z dzisiaj. Dodałem min. słupy z wydruku 3 D
 3. Na razie wóz prawie skończony< cały wykonany z drewna, od podstaw.
 4. Tankietka jest w powijakach, nie ma żadnego jarzma.. Czyli wykluczasz możliwość spotkania 10 BK z jakimkolwiek lotniskiem polowym ? Ok to nie będzie 10 BK Aczkolwiek chciałbym zwrócić uwagę na jeden aspekt, To jest makieta, która ma coś symbolizować a nie diorama, która przedstawia konkretną sytuację. Ma pokazywać pewne aspekty, pewną sytuację, a nie ujmować konkretną sceną.
 5. MarS robi modele w 1/72 ta makieta jest w 1/35. Przyczepka jest od S-model, niestety znacznie mniej dokładna niż MarS. Beczki olejowe, oraz zaczep do TKS-a musiałem dorabiać. W Oryginalnym zestawie zamiast beczek olejowych jest skrzynka co jest nieprawidłowe. Zresztą kilka elementów będzie robionych z ręki, np. wóz, czy też przyczepka z reflektorem. Problem polega na tym iż. większość elementów i tak nie będzie widoczna. A to ze względu na miejsce ekspozycji.
 6. A dla uważnych całość będzie udostępniana pod podłoga, w starym kanale samochodowym, no i oczywiście w WC aby był pełen perspektyw. Ale staramy sie
 7. tak to dalej wygląda. Wóz zrobiony całkowicie od podstaw z drewna i sklejki 0,5 . Koła zwijane na mokro. szprychy piłowane z wykałaczek. Obręcze z puszki. Figurki z zestawów ale przerobione,
 8. Tankietka jest chwilowo ustawiona, a nie jako ciągnik lotniskowy. Prawdopodobnie stanie na drodze w pozycji plot. Które samoloty nie pasują do eskadr? Wszystkie są z Rakowic. To tylko chwilowe ustawienie do zdjęcia. Całość w budowie.
 9. tak to wygląda ogólnie
 10. Powstaje mała makieta w MLP w Krakowie. Wiele razy krytykowana. Ale nie róbmy nic to nie nie będziemy krytykowani.
 11. Jest jeszcze rola propagatorska, rola traktowania modelarstwa jako pewnej misji. Co z tego że ten model policyjnego kutra wydrukowany w 3 D jest doskonały ? skoro nie ma nic wspólnego z historią naszych okrętów. A może kolega nie ma żadnego doświadczenia w budowie od podstaw i chciałby w jakikolwiek sposób zaznaczyć swój udział.???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.