Jump to content

sklejacz_silesia

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Occupation
  Marketing, Media, telewizja i internet ;)
 1. Swalbe zdjęciem jednej z grup !
 2. Waszmość Twój argument z malowaniem do mnie przemówił.
 3. Złożenie kadłuba w całość coraz bliżej końca. Jak klej zaschnie to ze szpachlą. Tutaj z dołożonymi elementami na sucho: Zniecierpliwiony pilot czeka kiedy w końcu jego maszyna będzie gotowa do boju:
 4. Z tego co ja pamiętam z przeczytanej literatury IAR to bardzo mocno modyfikowana 11-tka.
 5. 2/4 kadłuba na miejscu szpachla będzie użyta To samo z elementami danymi na sucho: 3/4 montowane: Sucha przymiarka:
 6. Mam ten sam model na warsztacie i to jest najlepsza Suka 27 w swojej skali. Lepszej nie ma (Revell daje przepak). Podoba mi się Twoje wykonanie miałem robić takie samo, ale zmieniłem plany.
 7. Mam ten sam samolot. zasiadam w pierwszym rzędzie
 8. Pracy ciąg dalszy: Stateczniki włożone wyłącznie do przymiarki na sucho i wyszło też miejsce, które muszę potem poprawić: No i pierwsza połowa skrzydeł wsadzona na miejsce przy przymiarce dostrzegłem, że minimum szpachli będzie potrzebne:
 9. Nowe konto ? Można mieć drugie jest zbanowane na amen więc go nie ma.
 10. Startuje ze wszystkim od nowa . Czyste konto zresztą tamto słusznie zostało zbanowane za moje nieokrzesane chamstwo..
 11. Pojazdy to nie moja bajka w sumie. Spotter na ebayu >?
 12. Czyli to co udało mi się wykonać. Pewnie nie są to piękne prace, ale są moje i mnie cieszą. P-51 Mustang Airfix 1:72 Reaper Miniatures (figurka utraciła skrzydło i rękę podczas przeprowadzki): A tak wyglądała przed przeprowadzką: Infinity Snajper i Spoter: Karaś (czeka na malowanie owiewki): Ki-46 Dinah Airfix (utracony podczas przeprowadzki): Gloster Gladiator całkiem mi się podobał zwłaszcza,że to dwupłatowiec, a ja mam na nie alergię (utracony): Seria małych pojazdów (też utracone): P-7 w malowaniu czysto fikcyjnym: Dwa działa ze Zvezdy: F-86:
 13. Składanie kadłuba w całość rozpoczęte, że tak powiem. Pierwszy etap: Dopiero jaj porządnie wyschnie wkleję kolejne elementy A tu testowo z ciężarkiem, już teraz dobrze przeciąża samolot na dół, ale myślę, że dodam minimalną ilość w nos na wszelki wypadek: Różne powycinane elementy:
 14. Ja kupię książkę w kilku egzemplarzach tak chłonę przekazywaną tu wiedzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.