Jump to content

rasheed

Members
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Świdnik
 1. Nie to żebym wywierał na Tobie jakąkolwiek presję Zajcu ale... ZRÓB BRYTYJCZYKA, ZRÓB BRYTYJCZYKA !
 2. http://mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=992281
 3. Ewentualnie tutaj w .jpg http://mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=992281
 4. Dzięki k1oor. Co do asymetrii. Hmm najwyżej zamontuję 4 meteory albo 4 AIm-120 i będzie git.
 5. No dobrze to może ułatwie trochę: Czy jest prawdopodobnym taki zestaw jak proponuje instrukcja?: 1x Zbiornik 1000l pod kadłubem 2x AIM-120B ASRAAM pod kadłubem po prawej stronie (żółty) 2x Meteor pod kadłubem po lewej stronie (niebieski) 2x Storm Shadow na podwieszeniach (zielony) 2x AIM-132 ASRAAM na podwieszeniach końcach skrzydeł (różowy):
 6. A konkretnie chciałbym się dowiedzieć co można powiesić pod Eurofightera RAF-u w wersji jedomiejscowej. Wpadł mi w ręce model EFa z revella i nie wiem co z tego zestawu: http://mojehobby.pl/show_file.php?src=http%3A%2F%2Fwww.mojehobby.pl%2Fzdjecia%2F7%2F1%2F4%2F1297_2_rev04317_7.jpg można zamieścić pod RAFowską maszyną i w jakich konfiguracjach.
 7. Nie wiem czy dobrze mówię ale sprawa rozchodzi się głównie o numer i flagę białoruską na stateczniku. Gwiazdy znaki eksploatacyjne itp chyba nie różnią się od rosyjskich.
 8. Coś w tym jest że sporo osób teraz nagle załapało chcicę na Su-27UB. Ja mam to samo,chciałbym nawet zrobić ten konkretny samolot w 1/48. Znalazłem kalki Begemota do białoruskiej UBeczki szkoda tylko że 62 a nie 63 no i nie ma flagi białoruskiej na stateczniku pionowym http://www.cybermodeler.com/hobby/decals/beg/decal_beg_48005.shtml
 9. Potwierdzam że samolocik całkiem przyjemnym. Aczkolwiek sporym minusem są wnęki podwonia. Są o wiele za płytkie, ale niestety u Academy to normalka.
 10. Ja jestem w trakcie kończenia tegoż latadła. Tylko działka zamontować i jakiś wash jeszcze. Całkiem fajnie sie go sklejało. Zepsułem tylko oszklenie przez przypadek na szczęcie zestaw zawiera 2 sztuki tak samo jak maski Montexa do tego modelu.
 11. rasheed

  Polskie Herculesy

  Podobno z naszego. Ps. Dla tych którzy mają chcicę na Herculesa w 1/48 proponuję zajrzeć tu: http://www.dynamicscalemodeling.com/c-130.htm W 1/72 moze być trochę trudniej ale dla chcącego...
 12. Dzięki za odpowiedzi. Grześ byłoby bardziej ekstrawagancko gdybyś napisał Yes! Yes! Yes!
 13. Czyli że Mi-24 przed przemalowaniem nosiły rosyjskie napisy eksploatacyjne, tak? A te rekinie szczęki? Czy rzeczywiscie występowały na tym śmigłowcu? Mam kilka monografii na których 735 jest właśnie z nimi przedstawiana ale na jedenym "nie nowym" zdjęciu jakie znalazłem [poniżej] ich nie ma jest za to godło jednostki. Czy też wynika to z róznych etapów "ewolucji" tej konkretnej maszyny?]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.