Jump to content

Polskipolakpl23

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Toruń/Roeselare
 • Occupation
  Hydraulik
 1. Dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi.
 2. Dobry wszystkim ,otóż na allegro znalazłem pewien kompresor(http://allegro.pl/as18-2-kompresor-bezolejowy-tlokowy-aerograf-i5913191334.html (AS18-2)) zamierzam go kupić ,jednak mam pytanie czy jest to dobry kompresor?
 3. Nie ,internet mi coś nie chodził. I dwa razy kliknąłem bo nie chciało mi się wbić. Potem pomyślałem że ten drugi post zamienię na kropkę ,żeby nie było(tak wiem nie pomyślałem)
 4. Wyczyszczę to po chłopsku. Ubiorę rękawiczki rozbiorę areograf(poprzedzając to właściwym czyszczeniem) i zacznę myć wodą. Raczej podkład nie wyschnie od razu po pomalowaniu modelu?
 5. Mam pytanie. Jak można wyczyścić aerograf po podkładzie firmy vallejo(akrylowo-poliuretanowy)?
 6. A można Cleanluxem? (podkład to akrylowo-poliuretanowy)
 7. Mam areograf i mam też podkład firmy vallejo. Po użyciu teko też podkładu jak mam wyczyścić areograf(tak jak po zwykłej farbce ,czy inaczej)?
 8. Czy zamiast blu-tack można użyć masy mocującej(takich jakie można kupić w księgarniach(nimi np przykleja się plakaty do ściany))?
 9. Dobrze dziękuję bardzo za odpowiedzi, rozumiem że moje pytanie było zbędne ale ja wolę się upewnić.
 10. Witam.Mam w posiadaniu farbki firmy tamiya zamierzam dokupić areograf. I moje pytanie tyczy się czy należy na model kłaść podkład gdy maluję się tamiyami?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.