Jump to content

Dino1984

Members
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Schwabisch Hall

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A macie jakiś "patent" na studzienki kanalizacyjne? Jak najlepiej zrobić? Czy może są jakieś zestawy "uliczne" (studizenki, śmietniki, etc.) do kupienia w 1/72?
 2. Krótkie pytanie: Jak budujecie dioramę, na której ma być ulica i budynek (albo ściana budynku)? Robicie samą ulicę i miejsce pod ścianę, którą robicie osobno i ustawiacie na tym miejscu później, czy może od razu wylewacie tą ścianę na dioramie (ściana jak i ulica mają być z gipsu)?
 3. Ile to trzymać w Wamodzie (tak mniej więcej)?
 4. jak najlepiej zmyć 45 warstw akrylowej farby?
 5. Jaką białą farbę akrylową polecacie? Maluję Agamą i po 45 warstwie ciągle nie chce mi pokryć :( Maluję golenie podwozie gdzie jest sporo szczegółów i nie chciałbym ich zalać gęstą farbą.
 6. Ma ktoś zdjęcia/plany/inne materiały nt. komory podwozia głównego? Przeszukałem całe znane mi internety i nie znalazłem nic więcej co pomogłoby mi odwzorować tą komorę.... Najbardziej byłby pomocny jakiś ogólny widok z dołu, bo same zbliżenia detali niewiele pomagają.
 7. Komora podwozia to jakiś dramat... Zły kształt, za głęboka i jeszcze ta dziura... Tu oryginał: Tu powinna być sygnatura Tapatallka, ale ją usunąłem bo niektórych denerwowała
 8. Próbowałem na dyszach swojego A-10 (bo są prawie niewidoczne, więc mogłem sobie pozwolić na eksperymenty). (Nie)wyszło tak: Pomijając jakość mojego wykonania, wygląda to bardziej jak przepalony tłumik od Golfa niż dysza odrzutowca
 9. Jedziemy dalej... wstawki z plasticardu i kilogram szpachli pozwoliły dopasować kokpit do reszty samolotu. Owiewka przyklejona a całość pociągnięta cienką warstwą farby żeby zobaczyć czy na pewno jest równo. Teraz czas na resztę pierdół, które trzeba zrobić żeby posklejać cały samolot do kupy. Na pierwszy ogień silniki. Jako, że dysz prawie nie widać to pozwoliłem sobie na mały eksperyment malowania "przepaleń" na metalu. Nie wyszło Trudno. W planie jeszcze jakieś drobiazgi do zrobienia w komorach podwozia głównego i zastanawiam się nad "otwarciem" hamulców aerodynamicznych...
 10. Tak, wiem, wygrzebuję trupa. Czy ktoś może podlinkować jakiś poradnik w tym temacie, bo zamieszczony filmik już nie istnieje?
 11. A tak poważnie to dlaczego? Nie nabije do tych 6 bar?
 12. Kompresor to zwykły bzyczek za 70 PLN ze zwykłym pstryczkiem. Tu powinna być sygnatura Tapatallka, ale ja usunąłem bo niektórych denerwowała
 13. Mam butlę i mam kompresor 7bar, dlatego chcę to zmontować. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.