Jump to content

Moses

Members
 • Content Count

  3,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Moses last won the day on March 23

Moses had the most liked content!

Community Reputation

88 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa Wawer
 • Interests
  Lotnictwo Korpusu Piechoty Morskiej
 • Occupation
  Operator DTP
 • Facebook
  https://www.facebook.com/Military-Miniatures-26818

Recent Profile Visitors

528 profile views
 1. Z chęcią odkupię ok 50zł z przesyłką
 2. Bart nie czujesz się na siłach, bo kleisz gnioty (zestawy, nie wykonanie) które mimo włożonego wysiłku nie ma dobrych efektów. Było już kilka przepadków na forum, gdzie modelarze po porzuceniu ZTSów, Mistecraftow i innych tego typów chłamóiw, rozwineli skrzydła. Spróbuj skleić kilka dobrze opracowanych zestawó, prosto z pudła, a zobaczysz ze jestes na siłach i w stanie zrobić świetnie prezentujący się model.
 3. I to jest zacny plan Zestawowe fotele wyglądają marnie. Projektanci przewidzieli tylko opcje z zamkniętą kabiną, wiec postanowiłem nie inwestować w żywiczne fotele. Aby je trochę ożywić użyłem fototrawionych pasów od Eduarda.
 4. Przepraszam, przepraszam, miałem zajęte w pierwszym rzędzie , ale w kibeku byłem
 5. Z tego co ostatnio widziałem to jest afera bo MC podniósł ceny modeli
 6. Kalkomanie nałożone, trochę się zeszło bo Phantomy miały ogromna ilość stencili. Kalkomanie Cartografa idealnie reagowały na płyny Set i Sol od Microscale'a, natomiast kompletnie nie chciały współpracować z Tamiya Markfit Strong. Teraz powoli kompletuje resztę częsci.
 7. Za 400 zł kupi się juz solidnego Sparmaxa, 100 się dorzuci i można kupić Procona......
 8. Lepiej było zrobic blackbasing i białym robić panele, jak zrobiłem w skyrayu
 9. Dla początkujących to masz HB Easy Kita którego ogarnie 5-6 latek. Klej sobie co lubisz, tego Ci nikt nie zabroni, jednak przestańcie pisać żarty o wspieraniu polskich producentow, tudzież o patriotyzmie w kontekście Mistercrafta, bo to w żaden sposób że sobą się nie łączy
 10. Modele polskich producentów to Answer, Arma, IBG, Aeroplast. Mister Craft ściąga gówniane formy z za granicy i wciska później naiwnym. Mister Craft nic nie tworzy, liczy tylko na Waszą kasę. Chcecie patriotycznie wspierać polskich producentów modeli, kupujcie marki które coś tworzątworzą, aby mieli środki na tworzenie nowych zestawów na poziomie.
 11. Mogę prosić o rozwinięcie tego tematu piasku ołowianego? Gdzie? Jak? Gdzie?
 12. Chemia już zakupioną do tego, na nią albo pudry Tamki albo Cleary Tamki.
 13. Dzieki @Apek cieszę się że się podoba. Masz rację z usterzeniem, jak i z częscią kadłuba za dyszami, zabawe metalizerami zostawiam sobie jednak na sam koniec, po nałożeniu kalek, delikatnym brudzeniu i varnishowaniu. Co do kalkomanii, jest to Cartograf, więc w teorii nie powino być problemów. Dzięki jednak za zwrócenie uwagi, robie sobie próby przed nakładaniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.