Jump to content

Manve

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Modelarstwo, II Wojna światowa, militaria, motoryzacja, historia
 • Occupation
  Uczeń :D
 1. Witam Proszę o pomoc w identyfikacji tego modelu http://marekaksak.pl/index.php/pl/modelarstwo/ziemia/pojazd-020/nggallery/image/dsc_8444/ oraz tego http://marekaksak.pl/index.php/pl/modelarstwo/ziemia/nggallery/ziemia/pojazd-016/
 2. Bardzo dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie, jestem pod nie małym wrażeniem jednocześnie informuję że ciągle jest szansa na zgarnięcie trzeciego miejsca, są braki w galerii Woda i Ziemia.
 3. Witam serdecznie forumowiczów. Nazywam się Andrzej Aksak i jestem synem Marka Aksaka wielokrotnego mistrza świata w modelarstwie redukcyjnym, który zmarł niecały rok temu. Pozostawił po sobie kolekcję ponad 200 modeli, niestety nie mam żadnych informacji o tym czego są to modele. I tu zwracam się z ogromną prośbą do forumowiczów o pomoc przy ich identyfikacji, aby umilić Wam tą czynność organizuję konkurs. Przy okazji zapraszam do zapoznania się z osobą jaką był mój Tata. W celu wzięcia udziału w konkursie należy wejść na stronę http://marekaksak.pl tam w zakładce modelarstwo znajdziecie galerie zdjęć każdego modelu, które są nazwane: samolot 001, samolot 002... pojazd 001, pojazd 002... . W komentarzach należy podać nazwę modelu z galerii a następnie nową poprawną, jak na przykładzie: samolot 001 – [tu proponowana nazwa] samolot 002 – [tu proponowana nazwa] Pierwsze trzy osoby które poprawnie zidentyfikują największą ilość modeli, otrzymają otrzymają albumy poświęcone tematyce lotnictwa wojskowego i nie tylko. Konkurs zakończ się w momencie nazwania wszystkich modeli na stronie, które będę starał się na bieżąco aktualizować. Pozdrawiam Andrzej Aksak.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.