Jump to content

megapol

Members
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

1 Follower

Personal Information

Recent Profile Visitors

774 profile views
 1. Jasne. Kolejnym koszmarem którego przedstawię jest "Snork" „Wygląda na to, że stworzenia te kiedyś były ludźmi, jednak ciężko sobie wyobrazić, jakie warunki mogły doprowadzić do zmiany istoty ludzkiej w tak odrażającego potwora. Snorki to szalone istoty żyjące jak zwierzęta i niewiele się różniące od innych mięsożernych stworów zamieszkujących Zonę. Poruszają się na wszystkich kończynach, wykonując długie skoki i nieustannie obwą:bip:ą ziemię, szukając zapachu potencjalnej ofiary. Polują ostrożnie i zachowawczo, często robiąc zasadzki. Dzięki niesamowitemu refleksowi i potężny
 2. Właśnie z tablicami mam największy problem. Nie żebym nie miał kalkomanii, ale pewnie mnie zjedzą, dlatego może zrobię polskie. A tym bardziej nie chcę nikogo obrazić. To czyste sf. nie odnoszące się do żadnego kraju a i tak ludzie czepiają się i utożsamiają, że w ich kraju tak nie jest.
 3. W przerwie nad dioramą coronavirusa postanowiłem zrobić coś innego. Chciałbym przedstawić kilka mutantów z stalkera, oraz zaprezentować nowy projekt a tym samym pokazać jedyne w Polsce główki. S.T.A.L.K.E.R - Koszmary z Strefy Pierwszym jest: „Rzadki mutant widywany niedaleko centrum Zony. Powierzchowne podobieństwo do humanoida z nieproporcjonalnie dużą głową. Ma świetną percepcję i zdolność kontrolowania słabiej rozwiniętych stworzeń. Dorosłe osobniki są w stanie przejąć kontrolę nad umysłem człowieka. To zawzięty wróg - spotkania z nim obawiają się nawet najbardzi
 4. Koronawirus pomału posuwa się do przodu.
 5. Mam ten zestaw. Ale w życiu go bym w tej scenerii nie użył. I dwie ciężarówki marki Man, takie które kursują w pewnym kraju.
 6. Jasne, że nie przestanę. Nie moja wina, że ludzie nie tylko u nas ale na całym świecie podchodzą lajtowo do pandemii, a potem płacz i szukanie winnych. To pierwsza tego typu praca na świecie. ( możecie szukać i i tak nie znajdziecie ) Na razie panuje chaos, ale się go uporządkuje, dojdą cywile zmieni się kierunek ambulansu wtedy i odkażający dostanie dymek no i oczywiście maski.
 7. Wiem, że ci w pomarańczowych kombinezonach mają G36 ( super oko ) i reszta też inna broń. Nie chcę tej umiejscawiać z jakimkolwiek miejscem na ziemi, bo ta praca wzbudza bardzo dużo kontrowersji i w pewnych miejscach gdzie jeszcze publikuję wręcz są naciski bym jej nie kontynuował, a wręcz usunął z portali. Bardzo łatwo zmienić karabiny, by wszyscy mieli takie same, obojętnie czy będzie to rodzina G36 , AK, lub M16 ale problem w tym, że oglądający przypisują a nawet umiejscawiają to z swoim krajem. U mnie pomarańczowi to uzbrojone służby epidemiologiczne, ci szarzy ( na razie
 8. Pomału tworzę świat pandemii covid-19 „Coronavirus - 28 dni później”
 9. Dzięki, ale chciałbym mieć więcej czasu. No cóż pracować muszę bez względu na okoliczności. Pomału do przodu. Tworzy się kordon i strefa kwarantanny.
 10. Niema za co. . Niekiedy dla wykonania jakiejś pracy gdy model do sklejanie jest nie dostępny trzeba skorzystać z niekonwencjonalnych gotowców. Co nie zmienia faktu, że tego gotowca nie trzeba potraktować jakimiś washami lub panel linerem czy nawet pomalować farbą.
 11. Nie przyjacielu Niemiecka firma Schabak produkuje modele w skali 1/35 A tak prezentują się figuranci przy Coronawozie Ambulans i Policyjny wan już wysłane, więc jak otrzymam przesyłkę też fotki pstryknę.
 12. Czas coś zrobić. A temat do prac aż sam ciska się w łapki. A że zawsze chodziłem do Zony, a tym razem Zona przyszła do mnie więc postanowiłem skorzystać z okazji i zrobić coś. Przeszukałem internet i nie znalazłem żadnej pracy na ten temat, chociaż wszyscy wałkują go na bieżąco. A więc czas zacząć i zaprosić do obserwacji pracy pod tytułem: Coronawirus "28 Days Later" Dodatkowi cywile w drodze i reszta figurantów. Będzie horrorowato i straszno, takie sobie sf.
 13. Prawie zgadłeś, to Karabin przeciwpancerny PTRD Zobacz tą moc.
 14. Będzie nowy Łowca w skali 1/16 Pewnie minie 6 miesięcy ? Ale mogę zaprezentować go już dziś, ciekawe czy ktoś zgadnie jaki mutant leży pod nogą i jakiego karabinu używa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.