Jump to content

megapol

Members
 • Posts

  668
 • Joined

 • Last visited

Reputation

52 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,028 profile views
 1. Czerwony Las zawsze był niebezpieczny, a skrywane tajemnice nigdy nie opuszczały tego zakazanego miejsca. Nie wielu śmiałków uchodziło z życiem, gdzie łowców było więcej niż dwóch. fotki bez ostrości, bo teraz takie mają być Potem nie chcieli byście oglądać całości
 2. Dziś na tapecie kolejny Stalker. Jej twórcą jest mój kolega Rosjanin Michaił Czwałun . Skala 1/16 albo jak kto woli 120mm. Figurka przeleżała przeszło rok w pudełku bo nie miałem pomysłu na podstawkę. A że przez przypadek podstawka sama wpadła mi w ręce postanowiłem ją wykorzystać. Wiem, że wielu się oburzy, że nie pasuje, że to i owo, ale Ci którzy mnie znają wiedzą, że mam to gdzieś bo ja to robię dla siebie a nie dla poklasku. Bardziej zależy mi na zaprezentowaniu figurki bo wiem, że jest tu grono ludzi co potrafią świetnie malować i pewnie dużo lepiej niż ja potrafią wydobyć potencjał jaki taka pacynka w sobie posiada. Podstawka to nic innego jak lasek wyschniętego Bonzai Tym razem: Łowca z Czerwonego Lasu
 3. Budowa zakończona i poleciała do odbiorcy, nie mogłem zrobić więcej fotek bo ogólnie wykorzystane w większym projekcie. Ale zapewniam, że będzie to można zobaczyć za jakiś czas.
 4. OKI. Dobra usunąłem posta To fakt może nie jest gorzej nie doczytałem moja wina, -10 do reputacji. Ale też ciągle nie siedzę na forum i wszystkich zmian nie śledzę. Powinno być mi to być obojętne, po prostu wklejam link i jest.
 5. Żyję i nie umarłem, covid mnie nie zabił, chociaż było blisko. Pomysłów ciągłe dużo, materiałów ( figurek ) jeszcze więcej a czasu mało. Ale coś wymęczyłem na podstawie jednej fotki. Niestety nie widziałem oryginału i nie znam planów budynku ale myślę że źle nie wyszło. "Припять - Украинки 46" Oczywiście to skala 1/35 Jak wyszło sami oceńcie.
 6. Już nie jestem "newbie" Super, bo myślałem, że będę nim do końca. Mi to w zasadzie obojętne, byle by łatwo fotki się wklejało, a reszta mi obojętna. Jak mam coś do pokazania to pokazuję, a jak widzę fajne prace to pochwalić mogę nie ważne jak ktoś inny je odbiera. Byle mi się podoba.
 7. Hmmmm, a każdy musi dążyć do bycia "Nowbie"? Ogólnie do czego to potrzebne? Te poprzednie ogólnie bardziej mi się podobały, no cóż ale ja się tam nie znam
 8. Jasne. Kolejnym koszmarem którego przedstawię jest "Snork" „Wygląda na to, że stworzenia te kiedyś były ludźmi, jednak ciężko sobie wyobrazić, jakie warunki mogły doprowadzić do zmiany istoty ludzkiej w tak odrażającego potwora. Snorki to szalone istoty żyjące jak zwierzęta i niewiele się różniące od innych mięsożernych stworów zamieszkujących Zonę. Poruszają się na wszystkich kończynach, wykonując długie skoki i nieustannie obwą:bip:ą ziemię, szukając zapachu potencjalnej ofiary. Polują ostrożnie i zachowawczo, często robiąc zasadzki. Dzięki niesamowitemu refleksowi i potężnym mięśniom snork może w okamgnieniu zbliżyć się do ofiary i przygwoździć ją do ziemi jednym długim, dokładnym skokiem. Przy ich ciałach znajdowane są czasem resztki mundurów i innego rodzaju ubrań, można więc sądzić, że tylko tyle zostaje z zaginionych wojskowych stalkerów.” — PDA S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla. "Snork"
 9. Właśnie z tablicami mam największy problem. Nie żebym nie miał kalkomanii, ale pewnie mnie zjedzą, dlatego może zrobię polskie. A tym bardziej nie chcę nikogo obrazić. To czyste sf. nie odnoszące się do żadnego kraju a i tak ludzie czepiają się i utożsamiają, że w ich kraju tak nie jest.
 10. W przerwie nad dioramą coronavirusa postanowiłem zrobić coś innego. Chciałbym przedstawić kilka mutantów z stalkera, oraz zaprezentować nowy projekt a tym samym pokazać jedyne w Polsce główki. S.T.A.L.K.E.R - Koszmary z Strefy Pierwszym jest: „Rzadki mutant widywany niedaleko centrum Zony. Powierzchowne podobieństwo do humanoida z nieproporcjonalnie dużą głową. Ma świetną percepcję i zdolność kontrolowania słabiej rozwiniętych stworzeń. Dorosłe osobniki są w stanie przejąć kontrolę nad umysłem człowieka. To zawzięty wróg - spotkania z nim obawiają się nawet najbardziej doświadczeni stalkerzy.” — PDA S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla "KONTROLER"
 11. Koronawirus pomału posuwa się do przodu.
 12. Mam ten zestaw. Ale w życiu go bym w tej scenerii nie użył. I dwie ciężarówki marki Man, takie które kursują w pewnym kraju.
 13. Jasne, że nie przestanę. Nie moja wina, że ludzie nie tylko u nas ale na całym świecie podchodzą lajtowo do pandemii, a potem płacz i szukanie winnych. To pierwsza tego typu praca na świecie. ( możecie szukać i i tak nie znajdziecie ) Na razie panuje chaos, ale się go uporządkuje, dojdą cywile zmieni się kierunek ambulansu wtedy i odkażający dostanie dymek no i oczywiście maski.
 14. Wiem, że ci w pomarańczowych kombinezonach mają G36 ( super oko ) i reszta też inna broń. Nie chcę tej umiejscawiać z jakimkolwiek miejscem na ziemi, bo ta praca wzbudza bardzo dużo kontrowersji i w pewnych miejscach gdzie jeszcze publikuję wręcz są naciski bym jej nie kontynuował, a wręcz usunął z portali. Bardzo łatwo zmienić karabiny, by wszyscy mieli takie same, obojętnie czy będzie to rodzina G36 , AK, lub M16 ale problem w tym, że oglądający przypisują a nawet umiejscawiają to z swoim krajem. U mnie pomarańczowi to uzbrojone służby epidemiologiczne, ci szarzy ( na razie ) to wojsko pilnujący kordonu i wjazdu w strefę zamkniętą i ich kombinezony będą w barwach OP1 A ja nie chcę nikogo obrazić czy wyśmiewać, chcę pokazać ludziom co może się stać jak nie będą przestrzegać zasad, nakazów i brać do serca ostrzeżeń. Nawet tytuł tej pracy to "Coronavirus - 28 Days Later"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.