Jump to content

myszaty

Members
 • Posts

  1,101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

myszaty last won the day on April 28

myszaty had the most liked content!

Reputation

302 Excellent

Personal Information

 • Location
  Bytom
 • Interests
  góry geocaching muzyka
  historia modele wędkarstwo
 • Occupation
  Elektryk?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zamawiam, jak dojdą to dołącze , bo hitlery mnie nie kręcą tak normalnie ✌.
 2. Ktoś robił kalki na ,,polskiego ME 109" 1/72? Miałem wrażenie że gdzieś widziałem, ale nie potrafię znaleźć
 3. Ale, czujecie ten nakład? 140 tyś i trzeba było polować! I to co miesiąc! To była potęga!
 4. I był jeszcze klej ak20, z Krosna! Tam była fabryka czy wytwórnia materiałów modelarskich jak dobrze kojarzę. Ale to już była dla mnie końcówka lat 80... Aaa, i jeszcze klej w tubce, szybkoschnący: uniwersal? Uniwersalny? Nim skleiłem upolowaną P11 z MM i jakiś okręt...chyba Pioruna!
 5. Myślałem że to jakaś staroć i robi za balast.
 6. U mnie kiosk był i poczta...Mały Modelarz też przychodził 1 sztuka,..dla ojca kolegi, bo jego mama tam pracowała. Także czasem w papierniczym łebek dorwał czaple albo łosia...denne czasy. ☹
 7. 1. Gdzieś czytałem że jak wieszano npr (UB 32?) to nie mieszano ich z kpr? 2. A oprócz przenoszenia tych zasobników wersja M4R czymś się jeszcze spejalnie różniła? Robię malowanie szaro- szare więc się zastanawiam czy w/w zasobniki wogóle jeszcze są w użytku... R60 też ma edek i to bardzo fajne
 8. Zbiorniki - bo w kalkach są małe fokkerki na nie , na wzór z instrukcji zrobię szyny pod kadłub i 4x 250 FAB ( znalazłem gdzieś w szpejach podobne) i na razie pustka... 4 węzły pod skrzydłami do wykorzystania, z tym że w zestawie jest straszna padlina... Rozglądam się za jakimś niezbyt drogim zestawem, może coś z ICM-u...? Albo raczej edek...może ub 32? Są w zestawie 4 szt.
 9. Witam wszystkich! I wracamy z dłubaniem. Zimno się zrobiło, grzybów na Śląsku jak na lekarstwo, ryby ostatnio też nie brały. Więc SU dostał podkład, czekamy na kalki ,,Spirit of Stefan Stec" i będziemy powoli do celu zmierzać, czyli końca.
 10. Ian, respect for the set of models, I keep my fingers crossed for their implementation, the set is almost the same as mine , only get rid of this Karaś - there is a much better set from IBG. Good luck. (translated uncle google ).
 11. Daje Wuj do pieca i to ostro...zimnowojenny wyścig zbrojeń
 12. Królowa Śniegu... Ile ona wygrała konkursów? Ok 40...normalnie czelendż laska. To już wolę Gadijeva... A model się podoba.
 13. I to: Po co wogóle brać pod uwagę przez kogo baza pod dany model została wyprodukowana? To w końcu oceniacie modele czy producentów tychże? Rozumiem jakąś nagrodę typu extras od producenta, jak za model Tamki w Bytomiu. Ale w ogólnym? Co ma do rzeczy gdzie, jak i w czym trenujesz, ważny jest wynik...
 14. Tak na marginesie: nie podoba mi się rzucanie nazwiskami w dyskusji forumowej gdzie stosujemy nicki, używanych jako argumenty za czy przeciw. Może te osoby sobie tego nie życzą? Ewentualnie może najpierw sprawdzić co nimi kierowało przy wyborze takiej czy innej kategorii...i czy wyrażą zgodę zanim ktoś umieści ich nazwiska na sztandarze broniąc swojej tezy?
 15. Ale co z nimi nie halo? Plastik zbyt dojrzały? To nie skrzypce czy wino, polistyren z wiekiem nie szlachetnieje :-). A ile z tych zestawów jest wymiarowo czy merytorycznie lepszych od nowych wypustów...o ile takie się zdążyły ukazać. Bo część nadal w przyrodzie nie występuje. I z jednym się zgodzę że produkty z epoki warto kupić bo były produkowane jak formy były świeże i nie zjechane jak potem w przepakach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.