Jump to content

myszaty

Members
 • Content Count

  978
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

myszaty last won the day on April 28

myszaty had the most liked content!

Community Reputation

251 Excellent

Personal Information

 • Location
  Bytom
 • Interests
  góry geocaching muzyka
  historia modele

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fajnie to wygląda jak nie jest tak przeraźliwie pusto.
 2. Hehe, pachnie mi to szparunkami... Teflonu, silikonu czy epdm/vitonu nie ruszy - ładuje nitro do adlera i nic mu się nie dzieje...nawet lałem rozpuchol do baz poliuretanowych i akryli... Większe ciśnienie niekoniecznie, zależy ile to jest ale od 1 do 3 to max, by ci farba nie zasychała przy wyrzucie , Najważniejsze i najtrudniejsze: będziesz musiał sobie dopracować rozcieńczanie do odpowiedniej gęstości. Dobry kompresor zawsze jest dobry , a na poważnie : musisz mieć po prostu zapas powietrza by na reduktorze mieć je stabilne. Ważny jest filtr/odwadniacz i odolejacz
 3. Bo lepiej jest użyć kulek z łożysk - kilka złotych i szlifierka kątowa. Kulki z łożysk są wykonane ze szlachetnej stali. Nikt o zdrowych zmysłach nie produkuje kulek do strzelania w lesie z wysokogatunkowej stali, to i skorodować potrafią.
 4. Pactra - zależy od koloru, ich dedykowany lub woda/wóda, niektóre kolory ładnie współpracują z wamodem lht, niektóre ścina. Hataka blue? zapomnij o aero, tylko do pędzla. Dostaniesz nerwicy a nie pomalujesz.
 5. Zaczynam coraz bardziej rozumieć sens zbierania dokumentacji przed początkiem sklejania...
 6. To będzie ciekawie... no ale wracając do aktualności : ładny ten brzydki
 7. Różnie, najczęściej glut, czasem coś jak kaszka, zawiesina, generalnie jak farba/ pigment nie miesza się z rozpuszczalnikiem... Nie łapie po co ci te ekperymenta??? Raczej już wszystko napisano na tym forum o farbach i rozpuszczalnikach...
 8. Marnie napisany ten "poradnik"... Ten opis to jakieś tłumaczenie z wujka google? Bo po polsku to raczej nie jest...
 9. Chciałbym tak raczkować. Sklejka wygląda bardzo dobrze. Zaczynam się zastanawiać czy w szmatopłatach poszedłem w dobrą skalę...bo 48 naprawdę wygląda smakowicie.
 10. Rozumiem, i lubie oglądać ,,fińczyki" bo kozaki byli... Nie rozumiem tylko fascynacji czarną, ale może nie rozwijajmy ... przepraszam.
 11. Sory ale: bo cenzurować trzeba umić...a swastyk jest po kokarde...wszędzie.
 12. Moralnie wątpliwe... Może Szwajcar?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.