Jump to content

Fistaszek

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 1. Model z klasą, miałem przyjemnośc oglądać go w Żywcu oraz Tomaszowie Mazowieckim na ostatnim konkursie. Ps: A tak przy okazji pozdrowienia dla Jacka i podziękowania za miłą rozmowę w Tomaszowie Mazowieckim, od sklejacza z Radomia.
 2. Mój domowy haker chyba sie nauczył jak wstawiać zdjęcia.Obiecuje, że następne będą lepsze
 3. Raz na jakiś czas robie sobie modelik odmienny od innych, czyli bez khaki, RLM'ów, innych szarobrudnych malowań. Wybór modelu i malowania nie mógł być inny. Co do płata masz racje, próbowałem lecz ten płat pokonał mnie.
 4. Witam. Dość dawno nic nie prezentowałem na forum i dlatego postanowiłem pokazać mój ostatni model. Zapraszam do oglądania i krytykowania. Przepraszam za jakość zdjęć ale na chwilę obecną nie dysponuję dobrym aparatem fotograficznym.
 5. Model super ,świetne malowanie oraz ładnie ubrudzony.Ale troszkę razi połączenie kabiny strzelca z przodu z prawej strony.Co nie zmienia faktu że jest piękny .Pozdrawiam.
 6. Zbyniu chyba się troszkę odpoczne od messerów i fok .Mam ochote na MK 2 ,jeszcze jeden angol i wracam do foczek
 7. Może i nie warto sklejać całego środka, ale wiesz jak to jest mam dziką satysfakcje, że udaje się to wkleić. Ale zgadzam się że jest to trochę wywalanie kasy. Następnego MKII skleję jednak prosto z pudła.
 8. Gratulacje bardzo ładny włoch
 9. Witam. Model MPM skala 1:72 Dodatki blachy eduarda, czyli kokpit, kabina radio operatora, wyposażenie strzeleckie, komora bombowa oraz klapy. Maski Montexu do malowania oznaczeń. Szkoda, że wszystko zamknięte w kadłubie. Niestety nie doszły do mnie silniki z żywicy CMK. pozdrawiam
 10. No tak ,model jak zwykle pierwsza liga.Ale go Zbyniu ztyrałeś ,jednak i tak wygląda super.
 11. Modelik super,no i świetnie wykonany wash. Pozdrawiam.
 12. Witaj. Model jest z tej samej serji co Greif, BW wiking ,JU -290 i ostatni F-W 200 Condor i zamiast starego topornego Revella dostajemy fajne czyste elementy.Problemem były gabaryty kadłuba i skrzydeł chodzi o klejenie.Po za tym model jest ok,niestety nie posiadam zdjęć z warsztatu.Greif jest sklejony lecz jego malowanie coś mi nie wyszło i nabyłem następnego.W kolejce czeka Condor i czeka na dokumentacje. Pzdrawiam
 13. Jasne że Masz racje,owe odpryski to moja radosna twórczość ot taka tam sobie zabawa.Ślady eksploatacyjne będą ale niestety praca zarobkowa jest w danej chwili na 1 miejscu.Co do opla ,myślałem że to pikuś a to była makabra ja nie potrafie sklejać takich cudeniek, chylę moją łysą głowe przed sklejaczami takich małych modeli
 14. Model super a kalkami się nie przejmuj,mam ten model i kalki wyszły mi tak samo mimo różnych płynów i lakierów i nawet reanimacja wodą z octem nic nie dała.Każdy następny model będzie lepszy
 15. A to kolejny model o większych gabarytach.Revell z tej samej serii co Viking i He 177 czyli fajnie rozbudowany szkoda że bo zamknięciu kadłuba naprawdę niewiele widać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.