Jump to content

adamp

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  prusy
 • Occupation
  belfer
 1. adamp

  Rezun 44`

  Super pomysł !!! A ja mam 2 pytania: 1.Napis "Marysia" na ścianie z błędem to specjalnie?Czy to nawiązanie do rysunku pod spodem? 2.Nie wiem z jakiej dzielnicy ten powstaniec, ale walczący na 2 noże- to musiał być super cwaniak-może zamienić na flaszkę czy handgranat (mam na myśli lewą rękę)?
 2. Witam oto kilka zdjęć kolejnego indianina-tym razem wzorowany na postaci Maguy z Ostatniego Mohikanina. Brakuje postaci -paska do karabinu,kilku piór ,no i tła -wymyśliłem sobie że zrobię go wśród drzew i innej roślinności -całość ma być zamknięta w okręgu wypełniona listowiem i gałęziami itp. Fotki:
 3. Witam siedzę sobie i maluje figurkę -same akryle Valleyo Zdjęcia nie przedstawiają stanu aktualnego(zrobiłem malowanie aplikacji koralikowych)-ale koniec chyba bliski-proszę o łagodny wymiar kary;) zdjęcia:
 4. Oto dalszy ciąg zmieniłem wygląd plandeki -wydawała mi się za bardzo płaska więc dodałem trochę bambetli(z plasteliny)pod płachtę, dodatkowo ośnieżyłem pojazd (tu wzorowałem się na późniejszym typie pojazdu)sodą z wikolem -trochę dorzuciłem listków z brzozy brodawkowatej. W pojeździe brakuje:wycieraczek i uchwytu do km-u. Pomału główkuje nad winietką zapraszam do szerokiego komentowania:) bo chyba tak beznadziejnie nie jest.
 5. Teraz tylko dla "dziennikarskiego obowiązku":)wrzucam dalsze fotki-głównie zbliżenia na plandekę. Na klapie zamykającej pakę zastosowałem patent z solą by pokazać stopień zużycia, a na to wrzuciłem trochę sprzętu,na pace stara beczka z vacu i kawałek pianki,paski mocujące z folii aluminiowej
 6. - po polsku, fakt zabrakło jednego przecinka.Czy może chodzi Ci o tekst " junackiej pracy nad budową socjalistycznych Niemiec " ? To było ćwierć wieku temu,jeździliśmy na obozu OHP "budować NRD"jako tzw. junacy-głównie zbierać truskawy, ale ja robiłem bloczki betonowe ,na budowie sypałem piach -kurcze, chyba mi też należy się odszkodowanie za pracę w Niemczech A wracając do tematu to mój tata miał trabanta-jeździliśmy nim w 6osób na wycieczki!
 7. łał NRD jak się patrzy:) a czy revell nie robimoze wersji terenowej wojskowej -sam pamiętam taką z czasów" junackiej pracy nad budową socjalistycznych Niemiec " Tez była z laminatu !
 8. Głupio dodawać post pod postem, ale trochę fotek z kalkami, washem(robiony olejnymi farbami) obiciami (po podejrzeniu zdjęć na pewno poprawię niektóre, zwłaszcza te w okolicach wejścia do kabiny). Dorobiłem trochę eksperymentalnie siatkę maskującą-gaza plus paski papieru.Co sądzicie o jej wyglądzie,czy paski nie za szerokie? chyba też poprawiłem jakość zdjęć -namiot bezcieniowy z pieluszki niemowlęcej i światła dziennego Zbliżenia na podwozie-chciałbym zrobić mix w podłożu -mokre błoto, a na to świeży śnieg(pewnie soda,bo nie dysponuje chemią modelarską)
 9. Witam, kolejny mój zimowy pojazd -jeszcze nie ukończony,robiony prosto z pudełka-brak mu gąsiennic,plandeki (tę sam zrobię),szpeju i obsługi no i podstawki.Malowanie inspirowane malowaniem shermanów, bez żadnej innej dokumentacji Malowanie zrobione akrylami AV -resztka kamuflażu na lakier do włosów, podwozie do stare pędzle,piasek z pól bitewnych, klej do płytek ,trochę kurzu z piwnicy itp. Brak tu filtrów i innych rainsów, łoszy i obić-no i paru części oraz kalkomanii to powstanie w najbliższym czasie Co sądzicie?
 10. sorry za odświeżenie tematu-też kleję M4 i chciałbym zmienić gąsiennice-co polecacie-pasowałyby te od Stuarta z AFV?
 11. dzięki za podpowiedź -nadal nie mam jednak pewności czy gąsiennice z szermana pasują do "M4 high speed tractora".MOże macie jakies inforamcje na ten temat-system wózków wygląda podobnie do Stuarta-ale czy tak jest?
 12. Czołem, proszę o pomoc poszukuję gąsiennic do modelu M4-nie chodzi o oryginalne Hobby Boss, ale może wiecie czy jakaś firma robi metalowe lub plastiki, a nie jakieś gumofilce. Pewnie można wykorzystać obce -ze Stuarta albo innych "amrykańców"(proszę o podpowiedź).A jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zdjęcia to łaskawie do nóg padam
 13. witam chciałbym okazać wam malowanie Indianina z Pegaso- co sądzicie na jego temat -czy coś zmienić ,gdzie poprawić ,podmalować -malowany farbami akrylowymi zdjęcia na tle szarym i na tle niebieskim
 14. kalkomanie firmowe -nic szczególnego nie robiłem-zamoczyłem ,przykleiłem, nadmiar wody ściągnąłem wacikiem,polakierowałem a potem podmalowałem resztkę filmu i gwiazdę.
 15. dziękuje za podpowiedzi -przewód do lampy jeszcze do zrobienia,figurki firmy "Bodi"-pewnie trochę nie wyraźne-ale to chyba wina aparatu,pojazd nie będzie ubłocony a raczej ośnieżony na wspólnej dioramce z hellcatem (wątek już był na forum) i paroma figurkami. Fotka zimowa wspaniała i może pójdę w tym kierunku:)-czekam na inspirację za oknem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.