Jump to content

HB tanks

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Tzw. "Konigstiger" z 503. Batalionu Czołgów Ciężkich, Mailly Le Camp, Francja, 07.1944 Zestaw Takoma jest dość pracochłonny, ale tylko poprzez ilość części. Samo opracowanie/jakość elementów można tylko podziwiać. Jedyny mały zgrzyt, wzmiankowany zresztą gdzieś tu na forum- pociski wykonane jako całość z uchwytami (utrudnia to malowanie).
 2. Dzięki meser za rzeczowe uwagi. Zestaw Zvezdy to przewiduje do tego wzoru malowania, choć w instrukcji pomyliły im się strony. Miałem zrobić tak: ..czyli trzy koła z prawej inne niż reszta (z mniejszą ilością śrub). Zapomniałem o tym w czasie finalnego montażu. Wyszło randomowo. Co do reszty- chyba na razie pary mi starcza na wycięcie/sklejenie/pomalowanie czołgu. Dokładne, w miarę możliwości. Inne tematy to na razie abstrakcja. Warsztat?- to by z pewnością się przydało. Czeka już zestaw Konigtigera 1:35 z Takoma. Malowanie/postarzanie ekwipunku, gąsienic, rozma
 3. Witam Pantera z 52. batalionu czołgów 11. dywizji pancernej. Brała udział w bitwie na łuku kurskim w lipcu 1943, zdobyta przez Rosjan. Wykonana "z pudła"- bardzo znakomitego zresztą, dodane tylko blaszki grili których brak w zestawie.
 4. No to mój musi być 21+. Dzięki, ciekawe, nie wiedziałem.
 5. Nie wiem jak w innych czołgach, ale w tygrysie nie da się w/g mnie odwrotnie założyć gąsienicy. Zęby nie pasowałyby do napinacza i kół jezdnych.
 6. Dziękuję za rady i porady. Zastosuję się, (albo i nie), ale na pewno wezmę pod rozwagę. Panzerwaffe zaintrygowała mnie do tego stopnia, że na szafie, obok samolotów już czeka pudełko z panterą Zvezdy 3678. Ponoć godna uwagi, ale nie mnie oceniać. W każdym razie wypraski wyglądają imponująco (choć bez "interioru"). pozdrawiam
 7. Witam Szanowne Zgromadzenie i prezentuję mój pierwszy czołg (z reguły sklejam samoloty). To moja wizja raczej dośc nowego Tygrysa "S24" z jednostki "Das Reich". Wszystko "z pudła" poza kalkami (Techmod).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.