Jump to content

BIG-MODEL

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bielsko-Biała
 • Interests
  Modelarstwo plastikowe, Lotnictwo.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jeszcze zapomniałem dodać, że na naszej stronie Bigmodelu można nabyć modele z wysyłką gratis do końca roku. Już niewiele zostało. Ta kolekcja jest wyprzedawana i na tą chwilę nie przewidujemy wznowienia. Jest dużo modeli z polskim malowaniem. Polecam.
 2. Witojcie! Może odniosę się do skali - wszystkie śmigłowce wydawane przez producentów modeli są w skali 1/35 nie 1/32 oprócz Revella choć i ten ostatnio wydał UH-1 w 1/35 - tak więc skala 1/35 dla wiropłatów jest jak najbardziej właściwa. Jeżeli chcecie więcej na temat modelu - proszę śledzić naszą stronę facebookową, ponieważ nie jestem w stanie być jednocześnie na wszystkich portalach. Jak widać na renderach model będzie miał "imitację silnika" co na pewno zwiększy jego atrakcyjność. Niestety nie przewidzieliśmy przekładni pod wirnikiem bo to jeszcze bardziej skomplikowało by model a w t
 3. No dzięki - wszelka pomoc jest mile widziana.
 4. Poszukuję modelarza, który wykona dla mnie model na zamówienie. Potrzebuję doświadczonego modelarza z wolnym czasem najlepiej ze śląska znającego temat Mi-24. A tak w nawiasie ten Mi-24 to wersja D czy W
 5. IŁ-14 jest na tą chwilę w dwóch malowaniach - Lot i Iterflug, Będzie jeszcze Lot we wcześniejszych malowaniach i Aerolpol a także w wersji wojskowej.
 6. Atr-a niestety nie będzie przynajmniej na tą chwilę. An-24 i An-26 do 2 tygodni pojawią się na rynku.
 7. Z tego co przeczytałem to niestety kalki do wycinania - bez filmu. Nie wiem jak takie kalki się kładą. No i nie ma białego koloru, a kalkomanie są półprzeźroczyste co w niektórych przypadkach może okazać się wadą. Ciekaw jestem waszych opinii na temat tych kalkomanii.
 8. No szybciutko te kalki wydali. Niestety nie mam dostępu do tego modelu - więc kiszka.
 9. Witam wszystkich forumowiczów po dłuższej przerwie. Chciałem poinformować o nowościach, które właśnie wydaliśmy. W tech chwili jest pięć Boeingów 737-300. Wszystkie modele można podejrzeć na naszej stronie. Druga dobra informacja to fakt, że w dniu dzisiejszym uruchomiliśmy sklep internetowy przez który można zakupić modele przez nas wydane. Wynegocjowaliśmy z dostawą plastików dużo lepsze ceny co widać w sklepie - B737-300 kosztuje 95-99 zł. Niestety IŁ-18 pozostanie w tej cenie - nie mamy na to już wpływu, ale następne Iły-18 mam nadzieję, że będą już poniżej 100zł. Niestety płatność w tej
 10. Zapytam. Na tą chwilę mam tyle, że nie ogarniam.
 11. Niestety ze Zvezdą się nie uda ponieważ Polski dystrybutor Zvezdy nie wyraża na to zgody. Nie wiem co ma "piernik do wiatraka" ponieważ te modele były by wydane w innej całkiem konfiguracji ale busines is busines. Minicrafta nie było na targach w Norymberdze więc na tą chwilę sprawa jest zawieszona w próżni.
 12. A to dopiero początek. W sumie planujemy około 30 malowań 737-300. Oprócz Polskich postaramy się wybrać te najbardziej rzucające się w oczy np. 737-300 Acta Norweskich linii lotniczych - piękne malowanie. Będą też inne w full wypasie. Nie zapominam oczywiście o Polskich modelarzach. Będzie na pewno AN-12 w i wiele innych.
 13. Faktycznie jest błąd - zostanie poprawiony
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.