Jump to content

Zderzak

Members
 • Content Count

  1,296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Personal Information

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. Hej, pozwolę sobie ostatni raz zabrać głos, chociaż po poziomie chamstwa Mandrivecsa odechciało mi się jakichkolwiek dyskusji... Masz rację tylko jeśli chodzi o M1165. W HMMWV M1151 są montowane inne radiostacje, takie jak napisałem wyżej. Naprostujmy i zakończymy ostatecznie ten temat tak, jak ma to miejsce w oryginale, bo robi się kilkanaście zbędnych postów dookoła sztucznie stworzonego problemu.
 2. Mariusz, daj już spokój, wraz z rozwojem dyskusji zmieniłeś zdanie od tego, że w ogóle nie ma elektroniki, do tego że teraz owszem jest, ale po co dodawać, bo producent zakończył działalność. To już przechodzi w totalnie bezsensowną dyskusję. Patrz dalej sobie na te kilkanaście Humvee i MATV, które pisałeś, że widziales i opieraj na nich inne modele. Mi się nie chce kolejny raz spierać z kimkolwiek, kto uparcie trzyma się przy swoich wymysłach. Odechciało mi się udzielać jakichkolwiek rad, bo już któryś raz trafiam na mur wszechwiedzących lepiej, z którymi jakakolwiek dyskusja prowadzi właśnie do tego co tutaj. EDIT: A już hitem jest określanie przez wielu modelarzy swojej niewiedzy lub błędnej wiedzy jako: "pozwól ale będę miał własne zdanie".
 3. I to jest kwintesencja ostatniej mody w modelarstwie."Ja widzialem coś, ja wiem lepiej, ja mam własne zdanie, zrobię po swojemu". Idę o zakład, że nie widziałeś M1151 w wersji JWK na żywo. Zdjęcia, artykuły, moje własne obserwacje bo siedziałem w tym pojeździe, niczego nie znaczą, bo Ty widziałeś jakieś inne pojazdy. Mariusz, opamiętaj się, tutaj jest zupełnie inna zabudowa, której nikt nie będzie demontował! Na wszystkich pokazach, festynach, naprawach itd. te radiostacje są na stolikach. Wymyślasz teraz historie byleby tylko wyprzeć się rzeczywistości... Po co? Modelarstwo już dawno przestało być odzwierciedleniem rzeczywistości tylko robieniem dla własnej wygody i potem szukaniem usprawiedliwienia... Powtórzę po raz ostatni, jest tam pojedyncza radiostacja z podstawą AN VRC 110, jakieś zasilacze itd., skrzynka systemu gaśniczego oraz radio Motorolla z głośnikiem i gruszką.
 4. Mariusz, jaki masz powód żeby mi nie wierzyć? Jeśli moje zdanie w temacie polskich Humvee jest niewiarygodne i przez kilka postów podważane kilkukrotnie to może lepiej poszukajcie sobie innej osoby do doradzania. Napisałem już co najmniej trzy razy co tam jest zamontowane. A moja "jedyna i właściwa" prawda jak to napisałeś jest poparta licznymi zdjęciami, artykułami z czasopism branżowych oraz własnego, organoleptycznego sprawdzenia.
 5. Całość zaczyna wyglądać fajnie. Mimo w sumie całkiem pokaźnej liczby błędów i tak jest dużo lepiej niż w wielu "polskich" Humvee w internecie, polskich z nazwy. Nie wiem tylko czy nie przesadziłeś ze szlifowaniem kół, aż takich kapci tam nie ma. Co do radia powtórzę raz jeszcze i po raz ostatni. Podałem w poprzednim poście na tacy co jest tam zamontowane i nie ma żadnej innej możliwości. Nie wiem czemu na siłę tworzycie jakieś dziwne historie z radiostacjami zamiast po prostu zaakceptować prawdę?
 6. Mariusz, napisałem raz, napiszę drugi. Nikt nie demontuje stacji dokowania radiostacji z pojazdu. Może wyjąć przenośną słuchawkę ale reszta osprzętu z zasilaczem, wzmacniaczem itd. zostaje. Niestety ale jesteś w błędzie i ta radiostacje tam jest, a nie może być. Błędem jest zostawienie pustego pojazdu. Na zdjęciu jest inny M1151, z innej jednostki, bez wyposażenia elektronicznego. Proszę nie mieszać ze sobą różnych wariantów.
 7. W środku powinna być pojedyncza radiostacja Harris AN/VRC-110, internet nie jest wiarygodnym źródłem informacji.
 8. Dawno nie zaglądałem, podoba mi się okalkowany!
 9. Te pojazdy miały fabrycznie zamontowane radiostacje Harrisa, więc jeśli mamy trzymać się prawdy, to stolik nie powinien być pusty, ale dosyć mocno obładowany.
 10. Podoba mi się . Łuski samoróbka czy gotowe?
 11. Świetny model Ci wyszedł, wygląda pięknie! I teraz również do trawy nie mam żadnych zastrzeżeń.
 12. Gdyby ktoś nie wiedział, z kolei dzisiaj w Międzyrzeczu była inscenizacja walk o Karbalę w ramach uczczenia 15. rocznicy tych wydarzeń.
 13. Trochę rozmijasz się z prawdą, nie było tak, że ta część deski od początku do końca jest niezmienna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.