Jump to content

Zderzak

Members
 • Content Count

  1,381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zderzak last won the day on November 17 2019

Zderzak had the most liked content!

Community Reputation

40 Excellent

Personal Information

Recent Profile Visitors

734 profile views
 1. Trochę nie w temacie, ale trafiłem na takiego fajnego chorwackiego Teciaka z workami po bokach. Pewnie znasz bo pasuje do Twoich tematów, ale może komuś innemu się spodoba ;).
 2. Z tego co pisałeś robisz wersję krajową, nasze są ogołocone z jankeskiej elektroniki, więc tej skrzynki też tam nie ma. W przeciwieństwie do Was nie miałem nigdy RFM w ręku, ale wydaje mi się, że są w zestawie przewody za tylną oś, a te są najbardziej widoczne. Więc można przyklejając je, tragedii nie będzie .
 3. Uprzedzam, że nie zamierzam wkładać kija w mrowisko, tylko zastanawiam się, czemu jest tak wiele ciekawych pojazdów a tak mało ich modeli? Fakt, sam wielu z tej listy nie znałem, więc może ktoś też coś pozna i ulepi. Oby tak było! Aż szkoda, że kleję tylko polskie pojazdy :D.
 4. Zawsze mnie intrygowała ta bryła, fajny temat!
 5. Ja bym wyciął kółka z taśmy, chociaż tej skali to by musiała być precyzyjna robota. Ewentualnie kropelka maskolu, ale osobiście nigdy nie stosowałem. Polecam 1:35, milej, łatwiej i przyjemniej Edit: W sumie dzięki temu, że reflektory są tutaj tak małe, to może uda Ci się wybić koła w taśmie zamiast je wycinać.
 6. A spasowanie, jakość podobna do nowych wypustów Bronco, Trumpka itd? Ostatnie co miałem w łapach od Włochów to Big Foot, Paladin i Humvee, więc wspomnienia mocno przeciętne zostawiły po sobie. Dlatego też jestem ciekaw czy przespali aktywność konkurencji czy nie.
 7. Szybko poszło! Jak się ma nowa Italerka do starych wypustów, typu Humvee i podobne? Domyślam się, że chyba jest lepiej?
 8. U kogoś jeszcze na telefonie niektóre zdjęcia są rozciągnięte w pionie?
 9. Na prośbę Kuby, kilka słów odnośnie Land Roverów używanych w siłach specjalnych Wojska Polskiego. Dawniej Land Rover Defender 100 był używany przez Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej z Gliwic, również w wersji z białymi pasami i belkami świetlnymi typowymi dla ŻW (takie same pojazdy były/są używane w pozostałych OSŻW). Po przeformowaniu gliwickiego OSŻW w Jednostkę Wojskową AGAT, Land Rovery występują w jednolitym oliwkowym malowaniu, bez żadnych oznaczeń, w wersja zarówno soft-top jak i hard-top. PKW Czad: Źródło: http://skmponz.szczecin.pl/pkw-c
 10. Jakie malowanie temu egzemplarzowi wybrałeś? Swoją drogą to ciekawe czy T-Model nie wzorował się mocno na Bronco? Te same dziwnie wgniecione fotele.
 11. Jeśli nie zamierzasz przerabiać połowy modelu, to nie będzie to zgodne z rzeczywistością. Myślę, że sensownie byłoby złożyć czysto te modele i wybrać im jakieś różne ciekawe malowania, ewentualnie dodawać jakieś drobne elementy. Tutaj masz listę modeli w 1:35, spójrz na te opisane jako "M1114 UAH", może coś Ci się spodoba. (nie patrz na razie na M1114 UAH Frag 5, bo to jest wersja z innymi drzwiami, ta która będzie w Twoim czwartym modelu). Może specjaliści (makinen, kubisz) w temacie zagranicznych Humvee się jeszcze wypowiedzą, bo ja orientuję się doskonale w temacie polskich Humvee i zagrani
 12. Ja bym zostawił, w tej skali to chyba nie zauważy się tego gołym okiem. Zresztą, jakakolwiek ingerencja będzie wyglądać gorzej.
 13. To do polskich Humvee tylko on się będzie nadawał.
 14. Masz tylko tę wersję, która jest na zdjęciach, czy również model z pakietem Frag 5 (TM-7203)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.