Jump to content

Wiciu

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć! Skleiłem sobie właśnie Armowego Hurricana MkII. Wybrałem malowanie intruderskie i teraz mam małe pytanko: jak washować pomalowany na czarno samolot? Czerń jest położona delikatnie na Day Fighter Scheme więc kolory trochę prześwitują.
 2. Cześć wszystkim! Szybkie pytanie: Na jaki kolor malować ramy wojskowych samochodów? Kolor nadwozia czy po prostu stalowe? W szczególności pytam o Fiata 508 i Chevroleta 30CVT.
 3. Próbowałem, bez tego jednego ogniwa brakuje jakiś 2mm... Przepraszam, poprawię...
 4. Spróbuje pokombinować z tymi zwisami ale może być ciężko bo górna część gąsienic to jeden element. Gąsienice i tłumiki malowałem Vallejo Rust 71080, obicia robiłem Natural Steel 70864. W sumie mógłbym w celach porównawczych zrobić kilka dodatkowych przecierek gun metalem. Myślę że po potraktowaniu gąsienic pigmentem rudy nie będzie się aż tak rzucał w oczy.
 5. Cześć! Przedstawiam mój pierwszy pancerny model zrobiony na poważnie (wcześniej popełniłem sporo modeli do bitewniaków). Model to Tamiya 35296 uzupełniona blaszkami Eduarda projektowanymi pod starszą wersję modelu. Wynikło z tego kilka zgrzytów między blaszkami a odświeżonymi elementami z nowszych wyprasek. Nie miłą niespodziankę sprawiły mi gąsienice które okazały się o pół ogniwa za długie, ma ktoś pomysł jak sobie z tym poradzić? Gąsienice są na tyle lekko przyklejone że nie będzie problemu z poprawkami. Problem doskonale widać na ostatnim robionym na szybko zdjęciu. Jak na razie czołg jest czyścioszkiem, w planach mam dioramkę z MiniArtowymi figurkami i wtedy też pobawię się pigmentami. Nie wiem kiedy się za to zabiorę więc postanowiłem opublikować go w obecnym stanie 😀
 6. Kalka P11 na ogonie pod innym kątem też się świeci... Właśnie nie wiem co zrobiłem źle, kładłem na lakier satynowy używając Microscale Set'a i wyszło jak wyszło...
 7. Na początku chciałbym się przywitać, w końcu to mój pierwszy post na forum, tak więc: Czeeść wszystkiim! Przedstawiam wam mój pierwszy model zrobiony na poważnie (drugi równolegle z nim sklejany i malowany -M13/40 wrzucę jutro), wcześniej dość sporo sklejałem i malowałem do przeróżnych bitewniaków. Z dodatkowych waloryzacji o jakie się pokusiłem to: 2 przewody w kokpicie (niestety niewidoczne na zdjęciach), cięgna lotek i steru kierunku (cięgło prawego skrzydła udało mi się urwać podczas zmywania washa;/ ) Wiem że nie wyszło mi kilka rzeczy takich jak błyszczące kalki, nierówno położone maski i zeszlifowane linie podziału na spodzie kadłuba ale na razie brak mi wiedzy i umiejętności jak to porządnie naprawić i nie popsuć bardziej. W każdym razie nie bijcie za mocno!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.