Jump to content

c1astekff

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Jakieś pomysły czemu zdjęcia na forum na początku ładowania strony mi się pokazują po czym znikają po załadowaniu całej strony?
 2. Super, teraz tylko pytanie to jest jakiś specjalny materiał czy wystarczy podwinąć dziewczynie?:P
 3. Ktoś ma pomysł jak wykonać efekt na zdjęciu bez wykorzystania aerografu? A przy okazji ktoś może wie czemu nie ładują mi się zdjęcia na forum?
 4. Rozumiem 😉 To jeszcze przy okazji pytanko jeśli można. Zapis w instrukcji : X-11 : 1 +X-28 : 5 Chodzi o wymieszanie tych 2 farb w podanych proporcjach?
 5. Właśnie na stronie jednego ze sklepów modelarskim w informacjach o tych 2 farbach jest napisane przy obydwóch matowa. Czyli farby x mogę zastąpić farbami xf tylko dodatkowo pomalować je później lakierem?
 6. Witam, po długiej przerwie wracam do modelarstwa, wcześniej było to za dzieciaka sklejenie modelu bez żadnych farb na odwal się, teraz chciałbym powrócić "w wielkim stylu" i chciałem zamówić farby które mam przypisane do zakupionego modelu i tutaj rodzi się pytanie o jakby dublowanie się farb? Chcę kupić farby akrylowe z Tamiya. I na przykładzie: Mam farbę x-18 oraz xf-1 - obydwie te farby są czarne i matowe, rozumiem jeszcze jakby jena była czarny metalic a druga czarny mat, ale czy jest sens kupować 2 takie same farby tylko z innym oznaczeniem tylko dlatego, że tak jest napisane w instrukcji? Domyślam się, że odcień może być inny, ale elementy które będą nimi malowane nie znajdują się obok siebie więc chyba nie ma to tak dużego znaczenia czy część w instrukcji oznaczoną xf-1 pomaluje farbą x-18? Nowy na forum, hejt mile widziany oraz dziękuję za pomocne odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.