Jump to content

ergie

Members
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Dla tego modelu złamałem postanowienie i… zalogowałem się na MW. Model jest świetny. Mam nadzieję, że popełnisz następne w tym stylu.
 2. Myślę sobie, dawno nie byłem na modelworku, trza zaglądnąć... i tu takie cuda Jesteś wielki
 3. pankot13@ przeglądnąłem całą masę zdjęć spychaczy, łyżki były od całkowicie zdartych do b praktycznie nie tkniętych. Wybrałem więc środek ;)
 4. Fakt, plamy paliwa/oleju na moim modelu generalnie do urodziwych nie należą. Zdjęcie jeszcze barzdziej to mi pokazały.
 5. Całe wieki nic nie pisałem na forum, choć przeglądam go w miarę regularnie. Okazją stało się zlepienie czegoś co moim zadniem nadaje się do publicznej prezentacji. Model Tamiyi, uzupełniony blaszkami Haulera i samoróbkami. Przy robieniu poniższych zdjęc wyszło parę baboli, pewnie je za jakiś czas będę musiał porawić. Na koniec zdjęcie z grosikiem
 6. samolot jest super, ale figuraski coś sknociłeś im gęby i jakieś takie przygaszone kolory (a może to wina foto - jak zobaczę w realu to wtedy będę wiedział ;)
 7. Nooo byłem świadkiiem walki z tym wytworem Edka. Ale efekt tej walki jest bardzo ładniutki.
 8. masz tu linka, może się przyda http://svsm.org/gallery/FordT
 9. Płyty lotniska mają dylatacje co powoduje, że składają się z prostokątnych pól wylanego betonu. Proponuję cobyś poszedł o jakiegoś sklepu la plastyków i kupił sobie szary karton, najlepiej taki z delikatną fakturą i w kolorze "sól z pieprzem" (takie maluśkie ciemne kropeczki na jaśniejszym tle) Potem potnij karton na prostokąty o odpowiedniej wielkości i ponaklejaj na sklejkę. Linie i wszelkie malunki na płycie zrób przy pomocy kredek w odpowiednik kolorze.
 10. No i chyba dzięki linkowi figfana rozwiązała się sprawa luki w numeracji. Panowie przyglądnijcie się kabinkom pokazanych na zdjęciach "surówek" Szczególnie polecam analizę tej fotki.
 11. Felgi srebrne, lusterka czarny mat
 12. No i jest już nowy model Tamiyi w 48-ce. Jest nim Austin Tilly 10 HP. Model tym ciekawszy, że są w nim kalki z oznakowaniem "polskiego" malowania. Warto zauważy7ć, że Tamiya poszła po rozum do głowy i nie ma już metalowego "podwozia" http://www.tamiya.com/japan/products/32562_10hp/ http://www.1999.co.jp/eng/10080256
 13. Widać, że Kolega czołgista i lubi brud, dużo brudu na każdym modelu
 14. Kolejne zapowiedzi w 72-ce PS. Luka numeracji pomiędzy Bedfordami a tymi Chevroletamni sugeruje, że może coś ją wypełni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.