Jump to content

00fanti00

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 00fanti00

 1. Witam.A próbowałeś metodą natryskową na szerokiej taśmie papierowej-pakowej?Ta taśma papierowa z jednej strony jest pokryta klejem .Po zrobieniu jakiegość znaku odcięć taśmę i zamoczyć w wodzie tak dłógo aż zacznie się przemieszczać pod delikatnym nacisku palca i w tedy przenieść na modal.Tak robiło się kalkomanie kiedyś jak były drogie i niedostępne.Pozdrawiam.
 2. Dzięki mimo wszystko.Wiadomo że farba się wyciera i wygląda to szpatnie w przypadku tych kół, koła są metalowe ,toczone i te gumy chcę wykonać z żywicy zabarwionej na czarno a nie malować po tem się to zemści .A elementy takie jak jażmo ,silnik,itp.to też z żywicy ale barwionej na kolor stalowy co przesto wychodzą wajne ślady eksploatacji.Pozdrawiam,mile widzane inne opinie i doświadczenia.
 3. Ps.To będzie model Tygrysa w skali 1/10 ,makieta i prawdopodobnie RC .
 4. To ciekawe .Po co malować np:koła (obręcze kół od tygrysa były wykonane w środkowej wersji produkcyjnej z czarnej gumy,można je odlać z żywicy zabarwionej na czarno) poto mi potrzebne te proporcje.
 5. Chcę odlewać elementy do czołgu ,taki by ich nie malować po odlaniu.
 6. Witam.Mam taki problem :mam suchy pigment firmy MIG i jego pojemność to 20 ml ,ile ml muszę dodać żywicy bym otrzymał odpowiedni efekt?Proszę o poradę.
 7. Co się już dowiedziłem to to że w katalogu Gunze to: c070 dark green c041 red brown c039 dark yellow sandy a jak to wyglonda w katalogu Vallejo?
 8. Witam.Chcę pomalować Tygrysa w 1/35 w kamuflażu. Jakie oznaczenia farb do tego potrzebnych są:w katalogu Gunze ,Vallejo mam na myśli matowe.Pomocy
 9. Jakub Ślęczka Dzięki to tygrys 1/35 z ACADEMY i maluje natryskowo .A jak to by wyglondało w Gunze Sangyo lub Vallejo
 10. Cześć potrzebuje zamiennik farb FS33275-33434;30109,30117 na humbrol lub revell w macie (do kamuflażu tygrys ausf.e. )Zpoważaniem Damian.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.