Jump to content

Majek

Members
 • Posts

  3,287
 • Joined

 • Last visited

Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Radom
 • Interests
  Modelarstwo?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok, sub-forum założone. Jak by były jakieś problemy z pisaniem, czy uprawnieniami, piszcie mi na PW.
 2. Stworzyłem podforum dla projektu grupowego pt. TUNING. Miłej zabawy życzę.
 3. Fajnie idzie. Jedna uwaga dotycząca fotela. W fotelach ACES II anteny boi radiowej przed wystrzeleniem są złożone wzdłuż boków fotela (co widać nawet na ostatnim zamieszczonym przez Ciebie zdjęciu). Dopiero po wystrzeleniu się rozkładają (chodzi o te "czułki" przy wezgłowiu/zasobiku spodochronu).
 4. Nie wiem, czy to akurat to. Ale biorąc pod uwagę, że jako jedyny zgłaszasz ten problem i że takie właśnie są objawy przy korzystaniu z proxy, postawiłem jakąś diagnozę. Ot, pierwsze, co mi do głowy przyszło.
 5. Od jak dawna to trwa? To jest coś notorycznego, czy pojawiło się godzinę temu i od razu raportujesz? Masz jakieś proxy ustawione w przeglądarce?
 6. W związki z "tajemniczymi" zniknięciami fragmentów postów, zdjęć itd... wprowadzona została do silnika forum pewna zmiana. Otóż od teraz na edycję swoich postów macie 10 godzin. To tak w razie, jak by się Wam coś przypomniało, coś byście chcieli dopisać. Po upływie 10 godzin od chwili wysłania posta, możliwość jego edycji zostanie automatycznie zablokowana.
 7. Jak będziesz szlifował, to jednak postaraj się, żeby nity zostały nieruszone. Trzepaczki do jajek mają je wypukłe. Linie, jak najbardziej, należy ponacinać, ale wypukłe nity ciężko odtworzyć.
 8. http://www.gunze.pl/go/_info/?user_id=HS-103&lang=pl Jedna pytka...
 9. Z tymi tagami to tak jak z tematami wątków. Jak się będzie je niechlujnie tworzyć i przypisywać, to i tak będą bezużyteczne. Tak na dobrą sprawę to co jakiś czas pojawiają się zarzutu pod adresem wyszukiwarki, a ja tak na dobrą sprawę nie do końca wiem, na czym polega Wasz problem z nią (pisze to bez złośliwości, serio, ja jakoś zawsze znajduję to, co chcę znaleźć).
 10. Jakiś czas temu próbowałem z tym powalczyć. Od strony technicznej wszystko wskazuje jednak, że jest ok. Informacje o śledzonych wątkach przez poszczególnych userów sa prawidłowo przechowywane w bazie, zapytania wykonują się prawidłowo. Natomiast problem istnieje. Wygląda to tak, jakby był narzucony jakiś limit, być może u dostawcy usług, może w samym silniku, na ruch wychodzącej poczty. I jak się skumuluje za dużo do rozesłania na raz, to coś się przytyka. Inna sprawa to to, że jakiś czas temu przełączyłem forum na rozsyłanie wszelkich maili poprzez serwer SMTP i konto admina (do "wtedy" silnik wykorzystywał swój wbudowany mechanizm). Od tamtego momentu, dzień w dzień, dostaje po kilkanaście zwrotek o błędnym adresie odbiorcy.
 11. Opcja szybkiej odpowiedzi pierwotnie przewidywała możliwość pełnego formatowania tektu, wstawiania znaczników BBCode, emotikon itd, została jednak celowo przeze mnie z tego okrojona, żeby... No właśnie... Żeby pozostała szybką odpowiedzią... Jeżeli komuś baardzo tego brakuje, wystarczy zamiast "Wyślij" kliknąć "Podgląd" i tam można dodać wszystko, czego dusza zapragnie. Generalnie uważam temat za wyczerpany.
 12. Jak sam słusznie zauważyłeś, temat był poruszany kilkukrotnie i za każdym razem konkluzja była taka sama. Nie wiem, czy jest sens po raz kolejny do tego wracać.
 13. Dopisz mnie na dwie M-ki. Maila wyśle wieczorkiem, muszę się najsampierw w regulamin zamawiania wgryźć...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.