Jump to content

marciak90

Members
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak się połamała że nie dało.. ogólnie jutro wrzucę więcej fotek bo skończę resztę, pozdro
 2. Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć .że to mój drugi model. Myląc kolejności technik modelarskich, pierwszy raz szpachlując, wyszło coś takiego.. co tu można poprawić? do pomalowania są jeszcze niektóre elementy, zdjęcia ukończonego modelu dodaj pózniej , o ile jest co dodawać :D.. szybka uległa zniszczeniu, revell nie odpisał na maila, chciałem zamówić część oddzielnie. Została tylko imitacja zrobiona markerami, która wygląda jak wygląda.. zdjecia dodam dopiero jutro, bo czekam na białego markera by ukończyć imitacje szyby..
 3. w dalszej częsci budowy modelu wrzucę
 4. na dziś koniec spróbowałem jakoś pobrudzić kabinę washami - czarnym i szarym.. sam nie wiem jak to jeszcze robić.. ale robię tak :
 5. Witam, dopiero jestem w połowie kokpitu/wnętrza.. jest to mój drugi model.. prosił bym o rady i podpowiedzi, więcej dodam w trakcie budowy modelu. Będę chociaż próbował zbliżyć się w dalszych krokach do oryginału :D.. zobaczymy jak wyjdzie
 6. hmm no fakt nie dałem nigdzie szpachli.. mój błąd dzięki za rady!
 7. Witam, prosiłbym o u wagi i sugestię dotyczące malowania, washowania i tym podobne. W skrócie - jak poprawiać jakość wykonywanego modelu. Póżniej dodam więcej szczegółowych zdjęć.
 8. heh w instrukcji na pewno oznaczone były na czerwono, też się zdziwiłem, nie wiedziałem że to błąd Italeri.. jak ktoś jest ciekawe to mogę wrzucić zdjęcie.. koła poprawione na czarno z białym w środku, pasy poprawione będą w poniedziałek.. no nic, trzeba się będzie wziąć solidniej za następny model
 9. no dokładnie.. wybrałem za duży model jak na moje doświadczenie, piłowanie, dopasowywanie i klejenie było bardzo mozolne, ogólnie średnio to wyszło ale teraz zajmę się czymś mniejszym..
 10. te opony na instrukcji były oznakowane na malowanie czerwone .. sprawdzałem to średnio wynika na błąd w instrukcji.. hmm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.