Jump to content

Karol_1234

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Karol_1234

  Tiger 1

  Tamiya 1/35 Malowanie z Kursa, kiedy bitwa toczyła się latem/wiosną. Całość pomalowana pędzelkami, model zrobiony ok. 5 miesięcy temu. Czas pracy ok. tygodnia Proszę o słowa krytyki i jakieś wskazówki dotyczące modelarstwa
 2. BARDZO PRZEPRASZAM JEDNAK SĄ BEBELKI NIE ZAUWAŻYŁEM ICH.
 3. Tak, cofa się, co w takim przypadku zrobić?
 4. Dzień Dobry, dzisiaj pierwszy raz w życiu zakupiłem aerograf modelarski marki Fengda, model BD-130 i jestem bardzo rozczarowany. Do pierwszego pokrycia modelu Abrams m1a2 marki Tamiya chciałem użyć farby marki Humbrol z dedykowanym rozcieńczalnikiem od tego samego producenta. Wymieszałem obydwie ciecze w proporcji 2:1 ze sobą i zamiast farby leci same stężone powietrze. Jak to zobaczyłem umyłem cały aerograf rozpuszczalnikiem i zalałem zamiast farby olejnej, farbę akrylową marki Pactra, którą uprzednio rozmieszałem z wodą. Efekt był taki sam. Jestem bardzo zawiedziony, proszę o pomoc. (Później do zbiorniczka wlałem samą czystą wodę, też nie było efektów). Edit: Po kilku próbach z płynem do naczyń rozcieńczonym z wodą aerograf od czasu do czasu pluje, ale zdarza się to bardzo rzadko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.