Skocz do zawartości

Boeing 767-300 Zvezda 1:144 SP-LPG PLL LOT


HiTower

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na szybko jaki model jest każdy widzi :

 

zdjcie0035x.th.jpg

 

Kalkomanie do niego :

 

zdjcie0036u.th.jpg

 

PS1. Wyprzedzając pytanie - model do zrobienia "złotego" czeka.

 

Kilka fot z prac :

 

zdjcie0045c.th.jpg

 

zdjcie0052.th.jpg

 

pc030001x.th.jpg

 

pc160007n.th.jpg

 

PS2. Kolor wlotu do silnika,i krawędzie natarcia pomalowane są farbą HUMBROL POLISHED ALUMINIUM,nie babrałem się w chromowanie - efekt dla mnie jest zadowalający.

 

PS3. Co do samego modelu,plastik strasznie miękki,bardzo delikatne linie podziału w niektórych miejscach aż za bardzo ale za to bardzo dokładne,okienka porażka,mało detali doczepianych jak anteny,drenaże i inne wystające elementy.

 

PS4. Dzisiaj odbyło się pierwsze moje w życiu Sidoluksowanie (jest git),nigdy nie robiłem tego ponieważ używałem do tych modeli farb tylko błyszczących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, też mam tą maszynę w planach

 

świetnie Tobie idą prace

widzę, że wkleiłeś okienka Zvezdy czyli czeka Cię maskowanie, czym planujesz to zrobić taśmą czy maskolem?

ciekawi mnie też jak się nakładają kalki których używasz

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, też mam tą maszynę w planach

 

świetnie Tobie idą prace

widzę, że wkleiłeś okienka Zvezdy czyli czeka Cię maskowanie, czym planujesz to zrobić taśmą czy maskolem?

ciekawi mnie też jak się nakładają kalki których używasz

 

Jędrek

 

Po pierwsze to w modelu brakuję 3 okien po każdej stronie To jak ktoś będzie chciał się bawić w oszklenie.Wczoraj tak patrzyłem na kalkomanię i model - okna będą zamalowane na ciemny szary jak w innych modelach,w których można dostać właśnie taką kalkomanię z oknami szarymi.Czemu??A tak jakoś wyszło .

 

Po drugie - też się bałem,że ta kalka będzie się źle nakładała ale jest extra.Część trzeba wyciąć przy krawędziach a część wycina się jak inne kalkomanie.Jest gruba,nie łamię się idealnie się nakłada jakby była dokładnie do tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako,że jest okres świąteczny i kompletnie nie mam weny twórczej to zacząłem kraść :

 

pc270012.th.jpg

 

Oto 4 anteny i kilka drenaży (zakryte są tym kawałkiem plastiku),których brach w modelu ZVEZDy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. W ładnym tempie Ci to idzie Malujesz aero czy sprayem? ;>

 

Starym ruskim sprzętem składanym z dwóch daję radę od około 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.