Skocz do zawartości

Dtoys- skala 1:72


Polak92

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze. Nigdy nie zamawiałem z zagranicznych sklepów i wolałbym poczekać aby pojawiły się w Polsce. Choć z jednej strony czy ktoś orientuje się co znajduje się w tym zestawie, nawet tego Strykera MGS. Bo myślę, że dla chcącego nic trudnego. Choć nie było by to proste to zbudować taki model ( działa ) od podstaw.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć z jednej strony czy ktoś orientuje się co znajduje się w tym zestawie, nawet tego Strykera MGS.

 

"Combikit with Academy plastic parts and resin conversion and upgrade wheels included."

Tyle napisane jest w tym sklepie, a jak dokładnie to wygląda to ciężko powiedzieć.

 

Lepiej wyjdzie zamówić w lucky models

A po co w Lucky Models, jak link, który podałem pochodzi z czeskiego sklepu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Polak, w track & troops to ja bym nie kupił nawet jak by tylko oni dany towar sprzedawali .Trzeba długo czekać na realizację a pozatym kolega z sąsiedniego forum zamawiał wieżę do crusader AA w '72 i wyszło na pln ok 50 zł bez wysyłki , natomiast ja sprowadzałem przez edzia i zapłaciłem w granicach 20 zł

A tu macie niektóre in-boxy zestawów d-toys

 

http://www.finehobby.com/FrontStore/iGoodsView.phtml?iCategoryId=913&iGoodsId=DT72003

 

http://www.network54.com/Forum/47210/message/1259024609/This+is+MMZ+image

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcesz kupic coś z calibre to zadzwoń do eduarda lub mejluj tam im podasz co potrzebujesz i przy następnej dostawie albo odbierasz osobiście lub wysyłają .Jak chcesz coś więcej to napisz pw podam ci do nich nr i kwotę tego co byś chciał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee. Powiem wam, że myślałem o czymś bardziej komplikowanym. I mam już cel na przyszły rok. Zrobić od podstaw takie bydle. Dlaczego? Dlatego, że tu zapłacił bym prawie za nic. Troszkę zmieniony kadłub i 3 części wierzy. Za taką cenę. No cóż + dla nich, że takie coś wydali.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawda jednak 32 EUR jest warte 133.29 PLN. Tak więc to i tak więcej niż byśmy chcieli sami zrobić. Ale nie każdy ma umiejętności i siły więc jest to na pewno dobry zestaw.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolał bym (...) Dla czego (...) Dal tego (...) wierz

Ortografia...

Ale nie każdy ma umiejętności i siły
I mam już cel na przyszły rok. Zrobić od podstaw takie bydle.

Powinieneś to przemyśleć bo wątpie w sukces tego projektu, może powinieneś to odłożyć na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografia poprawiona Swoją drogą zrobiłem te błędy z pośpiechu;/

Co do budowy troszkę się przeliczyłem. Sam kadłub jest dość sporo zmieniony, myślałem, że tylko górna płyta. Tak więc przemyślę kilka rzeczy i może się za to zabiorę. Chyba, że mnie coś dopadnie i kupie jakoś ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.