Skocz do zawartości

Iveco 190.38


maciek_muzzy

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

dziękuję za komentarze i konstruktywną krytykę. Podłokietniki wyglądały w sumie obciachowo, nie były zrobione z kątownika ale można było lepiej. Zrobiłem je więc od nowa. Wczoraj poskładałem do kupy kabinę. Zdecydowałem się nie robić żadnych dodatkowych gadżetów a'la mapa czy proporce na szybie - jestem zadowolony z wnętrza i chciałem aby było jak najbardziej widoczne. Na ostatnich zdjęciach przymiarka kabiny. Teraz uciekam do działu porad - jak robić zdjęcia modelu, mam z tym duuuży problem. Z prawie 100 zdjęć, w miarę nadaje się 7. I dużo im brakuje do jakości jaką chciałbym uzyskać..

 

898692f48e3b1de6med.jpg

 

bd5f3b7eae8c6012med.jpg

 

8a70549e9fe9632cmed.jpg

 

2e9c24838b898c15med.jpg

 

7279a259398069c9med.jpg

 

7f063dd05c0b8311med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo piękny model ci wychodzi Bardzo podoba mi się wnętrze, felgi typu kamaz również świetnie pasują do całości no i kalki ładnie prezentują się na białym lakierze! Jestem pod wrażeniem!

 

PS: Proponuję dodać chlapacze wydrukowane na papierze z jakimś napisem IVECO tak jak ja zrobiłem przy swoim Napewno doda to uroku i tak już ładnemu modelowi.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć

wczoraj miałem "wolniejszą" chwilę w ciągu dnia, strzeliłem małą sesję plenerową..

Wciąż mam jeszcze parę rzeczy do wykończenia, cały czas zastanawiam się nad spojlerem dachowym. Co prawda odmacza się tymczasem w DOTcie, ale chcę go pomalować i przymierzyć..

Zrezygnowałem z kominów za kabiną, nie za bardzo mi pasowały - zrobiłem zwykły wydech..

 

@Krzychu126 - dzięki za radę i miłe słowa, chlapacze wydrukowane, ale będą tylko na tylnych błotnikach - na przednich obcierały przy podnoszeniu kabiny..

 

Tak prezentuje się model na obecnym etapie: (na zdjęciach jeszcze bez wydechu w ogóle:) )

 

38535131.jpg

 

44532433.jpg

 

48688286.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie prezentuje się

 

Tak prezentuje się model na obecnym etapie: (na zdjęciach jeszcze bez wydechu w ogóle:) )

 

38535131.jpg

a to srebne za przednim kołem, to nie wydech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super

Jak dla mnie to spojler dachowy były by zbędnym dodatkiem .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że prace idą pełną parą . Iveco wygląda bardzo ładnie . Myślę, że ze spojlerem wyglądałoby ciekawie, ale to się zobaczy jak go pomalujesz i przymierzysz do ogółu .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.