Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian440

[IN-BOX] McDonnell Douglas DC-10; REVEL; 1:320

Recommended Posts

Witam!

Prezentuję IN-BOX samolotu pasażerskiego McDonnell Douglas DC-10, trójsilnikowy samolot średniego i dalekiego zasięgu. Porównywany do Airbusa A300, Boeinga 747 i Lockheed L-1011 TriStar. Malowanie dedykowane przez REVELL'a to holenderskie linie lotnicze Koninklijke Luchtvaart Maatschappij KLM.

 

DSC01759.jpg

DSC01762.jpg

DSC01761.jpg

DSC01764.jpg

DSC01766.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta skala nie bardzo mi podchodzi za to malowanie jak najbardziej tak, KLM należy do jednego z moich ulubionych więc jak trafi na warsztat to z chęcią pokibicuję

 

Jędrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Jędrek, warsztat napewno będzie Tak szczerze to mnie również nie podchodzi, ale to był nie zaplanowany zakup, za grosze. Nie było nic ciekawszego (w moich okolicach w ogóle nie ma), a jest na tym forum grupka kolegów, ktora walczy z takiego rodzaju modelami (pasażerskie). Prowadzą warsztaty i nabrałem checi Także następny pewnie będzie w 1:144

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

dłubałem go w wakacje. Miało być relaksacyjnie - niestety mocno odstaje od standardowej jakości Revella - trochę nerwów i szpachli poszło. Choć jak się dokładnie przypatrzylem, to Twój jest i tak lepszy - w moim nadlewki były koszmarne, a do tego zniekształcona i powyginana końcówka statecznika pionowego i skrzydeł. Spasowanie owiewki z kadłubem tragiczne, dobrze, że kalka na owiewkę i tak jest czarna Tak jak Jędrek napisał sytuację ratują ładne kalki z ciekawym malowaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym przypadku Fallstart również jest wygięty stateczniak pionowy Nadlewek sporo. Wrecz powiedziałbym, że to jakieś zcieki plastiku . Jak na revella to tandeta, nawet jak na taką skale za takie pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A owiewkę w ogóle masz?

Bo na in-boxie nie zauważyłem Ja swojej w pierwszej chwili mało nie wyrzuciłem do kubła - wyglądała jak smark przezroczystego tworzywa, walała się luzem po woreczku z częściami - myślałem, że to jakiś odpad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja swoją owiewkę wyrzuciłem Jak tak na nią spojrzałem, wyglądała jak właśnie odpad. Rzut okiem na kalki, czy jest kalka szybki. Była, wiec "odpad" do kosza poszedł: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.