Jump to content

Renault Magnum + Langendorf Floatliner by .:MagnuM:.


Guest
 Share

Recommended Posts

Witam...

 

Chciałbym tu "zaprezentować" moją Magnumkę która obecnie jest podpięta pod naczepę "do szkła"...

Z Magnumki jestem zadowolony w 95% a z naczepy w 80 % gdyż będą robione jeszcze zmiany

W Magnumce było robione kilka zmian m.in. drugi zbornik wykonany od podstaw...

Zestaw był robiony dość długo przez wzgląd na szkołę itp...

Czas na fotki więc oglądajcie i komentujcie...

 

Ciągnik:

MODEL-014.jpg

MODEL-010.jpg

MODEL-003.jpg

2010-01030004.jpg

2010-01030007.jpg

2010-01030005.jpg

 

Zestaw w scenerii zimowej:

2010-01030019.jpg

2010-01030021.jpg

2010-01030022.jpg

 

Zapraszam do komentowania...

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze co mi się rzuca w oczy to kanapa, mam taką samą tylko bordową.

 

Co do madzi: kolorek zajebisty (widziałem na własne oczy ale ciii...) czuję sie VIPem.

Bardzo ładnie sklejona, bardzo ładnie wymalowana. Gdyby jej zrobic wash_a i inne tło to bym pomyślał ze madzia z 2005 roku w bardzo dobrym stanie. Patrze i patrze i nic złego nie jestem wstanie sie dopatrzyć, teraz mi przychodzi na sklejenie madzi.

 

Co do naczepki, moje zdanie znasz, rzucają mi sie w oczy te nadkola. Mimo wszystko wiem ze robiłeś ja od podstaw, bardzo sukcesywnie ja wymodelowałeś. Ma zarąbisty połysk, coś pięknego.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie ładny zestawik ale jest kilka błędów. Szyba w magnumce od strony pasażera i przednia sa z kleju.Nie pomalowałeś rączek za kabina.A w naczepie fele sa niepomalowane i chyba są za bardzo schowane.

Ale zestaw prezentuje się świetnie.Bardzo mi sie podoba pomyśł na magnie.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

O naczepie już koledzy powiedzieli, a jezeli chodzi o magnuma to ja jeszcze mogę powiedzieć że na drugiej fotce widać tak jakby ta szyba od strony pasażera była wklejona od zewnątrz i odstaje troche i nie ma chyba z tego co zauważyłem tej "poprzeczki" dzielącej tą szybę. Na drugiej fotce widac tez ten biały nalot przy zbiorniku tak jakby z Super Glue ? Lampy z tyłu też dziwnie wyglądają i uszczelek przy szybach nie pomalowałeś.

Podoba mi się to, że zrobiłeś elektrykę, ładnie świeci

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.