Skocz do zawartości

M4 z związaną plandeką


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kiedyś bardzo dawno zrobiłem takiego szermana . Jest on starszy od pokazywanego poprzednio na forum. Niestety nie pamietam na 100% jakiej firmy to model ale chyba Italiery. Wyblakłoś lakieru wykonałem tleniąc go rozpuszczalnikiem . Model nie ma żadnych fototrawień ,tylko osłony wizjerów zrobiłem z drucika .Ma też lufę metalową ale to mój patent.

 

8db4dfd9753afd2c.jpg a9f17b2a7f66b2a5.jpg 81bb82f43c29bc50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model oczywiście fajny, a nawet bardzo fajny.Co prawda Shermany to nie jest moja mocna strona , ale gołym okiem widzę fototrawienia. Czemu więc twierdzisz, że ich tu nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model fajny, choć ten poprzedni bardziej mi się podobał... Fajne są graty z tyłu. To co mi się nie podoba- świecące kalki, po drugie- czemu zęby kół napinających są powycierane z boków- przecież w tym miejscu o nic nie ocierają, po trzecie- hełm i inne graty na wieży trzymają się chyba na magnes, bo nie widać, aby były jakoś zaczepione. Podobnie zapasowe kółko z tyłu. Na pierwszej fotce widać też, że lina w ogóle nie dotyka pancerza, tylko lewituje nad nim. Fajne za to jest malowanie i ta "wyblakłość lakieru", jak to ująłeś. A co to za patent z lufą? bo wygląda naprawdę fajnie! A jak już robiłeś dużą lufę, to mogłeś też nawiercić lufę km-u. Sam model jest fajny, ale efekt psuje kilka drobnych (możliwych do poprawienia) szczegółów. Popraw je, a będzie naprawdę dobry i efektowny model!

 

Pozdrawiam, Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z fototrawień zapomniałem o tych fartuchach po bokach ale to wszystko w tym modelu. Z tymi obiciami na kołach to fakt przyszalałem a ta lufa jest toczona na takiej tokareczce zegarmistrzowskiej. (w sklepie były drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecaki "przyspawane" do wieży, kalki zabijają połyskiem, te malnięcia pędzlem taki w ramch brudzenia też nie dodają mu uroku. Ogólnie taki se... Mógłby być lepszy.

trawionki--> fartuchy po bokach?? Ja tam widze np cały MK obłożony trawionkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego jeszcze Szemrana z Italiery(pływającego),dokupiłem do niego wszystkie zestawy fototrawione ,po ulepieniu go wszystkie fototrawiaki które mi zostały wsadziłem do tego pokazywanego szemrana.Człowiek może, sie w tym czasem pogubić, dlatego dzięki za spostrzeżenia,i gratuluję dobrego oka tym, którzy zauważyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.