Jump to content

wojtek

Members
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Piła
 • Interests
  piłka kopana , druga wojenka
 • Occupation
  firefighter

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieki za odp, na pewno skorzystam. Mur ma być nie tylko długi ale też wysoki . Skala 1:6 dlatego chyba lepiej będzie coś mu w środek wstawić przed zalaniem . pzdr
 2. Dzięki za odp. Wystarczy więc mieć talent by coś takiego stworzyć :-). Napisz, czy ten głęboki szary kolor jest naturalny dla tego rodzaju gipsu? Wiadomo, że się toto dopieszcza różnymi kolorami ale mam tu na myśli podstawową barwę gipsu. Czy wzmacniałeś odlew wewnątrz jakimś drutem? Chcę wykonać fragment muru ale wysokości około 30 cm i zastanawiam się czy utrzyma pion bez dodatkowych wzmocnień. pzdr
 3. Genialna praca. Możesz opisać technikę odlewu z gipsu? pzdr
 4. Prawdę mówiąc są wycieniowane - wnęki i załamania ciemne i całość potem przetarta jasnym Humbrolem. Wszystko to jest widoczne gdy patrzy się na figury z "normalnej" perspektywy. Na zbliżeniach natomiast jest jak widać inaczej. Być może muszę poprawić cieniowanie na bardziej wyrażne.
 5. Figurki Dragona przedstawiające grenadierów pancernych podczas bitwy pod Arnhem. Malowane Humbrolami.
 6. Udało mi się ukończyć taki oto zestaw Dragona : Podstawki służą tylko do zdjęć.
 7. Różne konfiguracje jednego umundurowania:
 8. Żle przykleiłeś ładownice do STG (na dwóch figurkach), hełm tego z Pzfaustem wygląda jakby nie był dociśnięty do głowy. No i podstawowe pytanie - co tam robi Ferdynand???
 9. Ostatnio udało mi się wykonać takie oto figurki chłopaków z Hohenstaufen
 10. wojtek

  Lego

  Z wyglądu podobny zupełnie do niczego znanego ...
 11. Artur, mogę powiedzieć, że przez ciebie (pośrednio) odechciało mi się modelarstwa. Po 20 latach kochany.
 12. Malowanko modelu świetne. Natomiast muszę się przyczepić do takich oto detali. U ciebie wygląda to tak: A powinno wyglądać (jak to wyżej sam pokazałeś ) tak: Oznacza to, że element przelotowy dla swożnia wkleiłeś po prostu żle. Poza tym zapasowe gąski nie powinny się dotykać właśnie podtrzymywane przez ten element, a na zdjęciach twojego modelu widać jak opierają się o siebie. To tyle czepialstwa , reszta super !
 13. wojtek

  figura 1:6

  Raczej przeRZuciłem . Tak wygląda MG - wsztstko metalowe, taśma z pojedyńczych metalowych naboi, lufa wyciągana jak w oryginale. Stelaż regulowany.
 14. wojtek

  figura 1:6

  Myślałem,że to jest wszystkim wiadome. . To produkty Dragona i firmy DID (Dragon in Dreams). Są to figury o ruchomych stawach, mundury są szyte. Dopieszczanie polega na poprawieniu twarzy, dorobieniu lub przerobieniu wszelkiego rodzaju pasków na skórzane ( jeśli mamy do czynienia z plastikowymi). Pobrudzeniu całości, ewentualnej wymianie wyposażenia itp. Trochę tego sprzedaję na Allegro
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.