Skocz do zawartości

T-34/85 składak 1/72


ShaDow FoX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kolejny szkrab. Powstał ze złomu jak feniks z popiołów a tak serio to:

Italeri: kadłub

"Czołgi świata": wanna

UM: koła, gąsienice, wieża, grill, zbiorniki paliwa, właz kierowcy,

kopułka KMu, gniazdo anteny na wannie, zapasowe gąsienice,

 

Kolor wyszedł może trochę za jaskrawy, ale taki mi się spodobał (nie wiem czy teciaki były na taki malowane).

Jedna strona trochę przesadzona, ale więcej kół się nie znalazło, dopiero teraz zauważyłem, że mogłem inaczej je rozmieścić no, ale niech już tak zostanie. Parę błędów zauważyłem dopiero na zdjęciach które na pewno wypiszecie no nic starczy gadania, zapraszam do komentowania.

 

1003866.jpg

1003861.jpg

1003860w.jpg

1003858.jpg

1003857.jpg

1003845b.jpg

1003842.jpg

1003837.jpg

1003836.jpg

1003834f.jpg

1003872.jpg

1003874.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁoŁ, ale lipa teraz dopiero widzę prawdziwy odcień tych zdjęć, na laptopie mam przekłamane kolory, wszystko jest bledsze i dlatego tak wychodzi. Przepraszam wszystkich użytkowników póki jestem w domu i mam do dyspozycji PC wszystkie poprawie i wstawie nowe.

 

pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przepraszam i tutaj nowe zdjęcia:

 

1003945.jpg

1003948t.jpg

1003952.jpg

1003955p.jpg

1003960.jpg

1003962.jpg

1003963.jpg

1003965.jpg

1003968.jpg

1003970.jpg

1003975w.jpg

 

Może teraz Poprosiłbym też któregoś Moderatora o zrobienie z tego jednego posta i wyrzucenie tych pierwszych(oczo****) zdjęć, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, nowe zdjęcia o niebo lepsze.

Model dzwny.... Bardziej z kategorii SF. Rozumiem że to sposób na zagospodarowanie złomu modelarskiego. W takim razie gratulacje dla pomysłowości i inwencji

Jeśli zatem "czepiać się" spraw merytorycznych to:

1. Zestawienie wczesniego układu jezdnego i gąsienic z wieżą 85 - dziwne

2. Czy dałoby się jeździć z tak małą liczbą kół jezdnych bez zrujnowania zawieszenia?

3. Gruby "spaw" na wieży: wieża była odlewana a "spaw to miejsce łączenia formy. Powinien być bardzo delikatny jak już.

4. Gumiaste gąsienice w teciakach to nieszczęście. W ogóle nie przypominają rzeczywistych wafli. Tu Cię nie krytykuję bo skoro to recycling to brałeś co popadło.

 

Jak całość prezentuje się za to bardzo bojowo i uroku dodają te kłody z boku. Gdyby go ustawić na dioramce niespecjalnie ekspomującej układ jezdny byłoby jeszcze lepiej.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zestawienie wczesniego układu jezdnego i gąsienic z wieżą 85 - dziwne

 

Wieża i koła są z jednego zestawu:

um328.jpg

 

 

Dziękuję za uwagi podstawka jest w trakcie produkcji, jak skończę to wrzucę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.