Jump to content

kamil83

Members
 • Content Count

  851
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Rafale dzięki za komentarz. Twoja opinia jest dla mnie bardzo cenna, w końcu jesteś w centrum wydarzeń. W zasadzie korzystałem w większości z fotek Pana Ogdowskiego. Trochę przesadziłem z Toyotą, ale tak jak wspomniałeś stan techniczny tamtejszych pojazdów jest marny. Oglądałem fotki oryginałów, ale trochę mnie poniosło. Może jeszcze coś wrzucę na pakę. Niestety z gunnerem będzie problem. Właz już zamknąłem. Raczej już nie będę zbyt wracał do tematu emtiwi. Może w przyszłości zajmę się jakimś MRAP-em. Narazie przymierzam się do budowy M1043A2 i wiem, że ten pojazd zajmie mi bardzo duzo czasu.
 2. Dzięki za opinię. Niestety słabo znam się na figurantach. Miałem straszny problem z pomalowaniem figurantów
 3. Witam! Prezentuję Wam ostatnią moja pracę. Glównym bohaterem scenki jest M-ATV w polskiej wersji. Zapraszam do oglądania i oceniania: Warsztat: http://www.humvee-models.com/viewtopic.php?f=7&t=787
 4. Zdjęcia rozmyte, bo robione z ręki, na szybko. Farbki to Humbrol 30, 33, 70
 5. Tradycyjnie pędzelkami. Aż tak źle???
 6. Witam! Model pomalowany kolorami bazowymi. Zdjęcia poniżej. Zapraszam do krytykowania:
 7. Niezła robota. Składaj dalej. Trzymam kciuki
 8. Model ładny, ale co robi tam ta paleta??
 9. Konrad, będą pokrywki. Malowanie takie jak Twoje. Chcę się zrelaksować przy tym modelu. Bardziej się skupiam na moim drugim projekcie. Tutaj będzie całkowity relaks i nie chcę mi się myśleć nad czymś nowym. Po prostu kopiuję pomysły sprawdzone:)))
 10. Lufy się rozwierci. A nie zainteresowałem się blaszkami i lufami RB, bo nie chciałem dużo wydać na ten model. Skupię się raczej na malowaniu.
 11. Witam! Niedawno zacząłem budować nowy model. Jest to Shilka Dragona. Zamierzam stworzyć polską wersję tego pojazdu. Nie ukrywam, że wzoruję się na pojeździe zbudowanym przez Zderzaka. Miała być Biała, ale się poddałem. Za dużo do przerabiania. Chcę zbudować coś prostego, prawie prosto z pudła. Już trochę podłubałem i wygląda to tak:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.