Skocz do zawartości

[W] T-80 BV with ERA ZVEZDA 1:35


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

O to przedstawiam postęp moich wczorajszych prac nad teciakiem.Czasu było nie wiele, bo późno zaczolem, ale zdążyłem zrobić troszku z jednego włazu i inne niektóre detale wieży o to fotki:

64cf53e3f37dced7m.jpg

Na tej fotce widac ze bedzie wielka szpara po zile spasowanych połówkach wiezy wiec cza bedzie zalepic

5df57820e37f320em.jpg

Tutaj kilak rzeczy z wiezy na których jest szpachla

bf336e6c06f14001m.jpg

Tu wieża z widoku z przodu

 

To tyle, co udało mi się uskrobać wczoraj cdn. prawdopodobnie jutro.

 

 

 

P.S Komentarze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widzieć kolejny współczesny i do tego ze wschodu

Na razie za mało pokazałeś, żeby się wdawać w jakieś głębsze komentarze, aczkolwiek temat będę śledził, tymbardziej, że sam kiedyś takiego popełniłem (jeszcze spod szyldu Dragona).

Na początek możesz zrobić nowe okablowanie na wieży, nadać jej fakturę odlewu i pamiętaj żeby kostki pancerza reaktywnego równo przykleić (tak równolegle do osi wzdłużnej pojazdu).

Na razie, ode mnie to by było na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jestem spowrotem ze swym teciakiem .FAHR chyba troszku zadużo odemnie wymagasz niewiem czy podołam z naprawieniem faktury odlewu a co dopiero mówić o dorabianiu czegoś do modelu .Dobra oto fotki tego, co zrobiłem z wieżą :

74c1416aa2405f43m.jpg 9fe45e44a277078fm.jpg c985950de480f14fm.jpg d3761df70ccc98e7m.jpg

 

 

 

Licze na wskazowki i kometarze

 

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nie marudź. Klawo jest.

No dokładnie, widze, że już wziąłeś się za kable. Z tymi kostkami era to chodzi mi o coś takiego jak na poniższej fotce, a faktura odlewu nie musi być glutowata jak na wozach wojennej produkcji, wystarczy zamarkować tylko, że wieża jest odlewana.

 

pict3845wk2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee nie marudź. Klawo jest.

No dokładnie, widze, że już wziąłeś się za kable. Z tymi kostkami era to chodzi mi o coś takiego jak na poniższej fotce, a faktura odlewu nie musi być glutowata jak na wozach wojennej produkcji, wystarczy zamarkować tylko, że wieża jest odlewana.

 

pict3845wk2.th.jpg

 

 

 

Nio to moje chyba nie wygladaj gozej od tych na fotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejne fotki moich wypocin :

9cbbaa3925c34f30m.jpg ff1f3dff187ddbd5m.jpg dd85d0aae1c504a4m.jpg

 

 

To tyle co mam do pokazania,bylem u kresu wytrzymalosci nerwowej przyklejajac te plytki.Wyszlo jak wyszlo dwa raz je odrywalem,wydaje mi sie ze jest calkiem dobrze(ale to moaje zdanie)

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejne fotki moich wypocin :

9cbbaa3925c34f30m.jpg ff1f3dff187ddbd5m.jpg dd85d0aae1c504a4m.jpg

 

 

To tyle co mam do pokazania,bylem u kresu wytrzymalosci nerwowej przyklejajac te plytki.Wyszlo jak wyszlo dwa raz je odrywalem,wydaje mi sie ze jest calkiem dobrze(ale to moaje zdanie)

 

 

Pozdro.

Witaj, ja też sie denerwowałem jak te płytki przyklejałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna porcja fotek,na dwóch pierwszych przypasowałem wieże do reszty: 6675d74108f77270m.jpg ea30dabb247a091cm.jpg

A tu wieża potraktowana podkladem :

d2ffb5535c90e797m.jpg b7c585bb334129d0m.jpg ce5994b22734f057m.jpg

 

 

Tak to sie prezentuje na chwile obecna.A tak nawiasem mowiac to moja relacja niema zbyt wielu zwolennikow .

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oto nastepna czesc prac jakie wykonalem przy teciaku :

 

cdbe3b069f0face6m.jpg f96894b9eb07c840m.jpg 8943170e03979f91m.jpg

 

A tu pomalowane podkladem fartuch boczne i przedni:

 

32495b1a2f42d0e9m.jpg

 

To na tyle cdn.

 

p.s wszelkie buble i niedorupstwo jest spowodowane moim amatorstwem,ale mam nadziej ze z modelu na model bedzie cosraz lepiej

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Powoli juz cos widac

 

PS. Przemku daj nastepnym razem miniaturki do pelnych wymiarow ( drugi link od gory ) "Miniaturka na forum (zdjęcie otworzy się w pełnym rozmiarze)" - obecne juz poprawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie zrobilem zbyt wiel ale zawsze to cos.Pomalowalem fartuch na czarny kolor Pactrom BLACK MATT

83ba2701689b625cm.jpg 78ca48f8a2ed3950m.jpg

 

Na zdjeciach wyszlo jakos dziwnie "szaro" w realu sa czarne jak slunski wongiel

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie, tylko mam pytanie-bedziesz malował jeszcze te fartuchy? bo pomalowałes na czarno element który niejest gumowy, taki wąski pasek górny do którego jest przyczepiony fartuch.pozdro
edit, spojrzałem na mójmodel i jest ok, pomyliło mi się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O to prac ciąg dalszy,dzisiaj dorwalem farbe olejna MM 1712E i aero i pomalowalem teciaka oto efekt mojej kolorownki:

ee9fedf2e9c07e34m.jpg 2f563ea019645c82m.jpg 50ce888a123649c3m.jpg c73abcee3c9a86c2m.jpg

 

 

 

Tak to wyglada na chwile obecna,szare plamy na fotkach sa nieznanego pochodzenia w realu ich niema.Jest to moze wina sztucznego swiatla

Teciak zaraz dostanie porcje SIDOLUXU i spróbujem zrobic pierwszy raz w zyciu wash,efekty mojeje ewentualnej porazki jutro

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.