Jump to content

FAHR

Members
 • Content Count

  745
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

477 profile views
 1. Cieszę się, że się podoba. Mój pierwszy zimowy (powiedzmy, bo to raczej jego resztki) kamuflaż. Pierwsze użycia lakieru do włosów- na kolorze podstawowym i białym. Pierwsze użycie gotowca vallejo imitującego błoto i...chyba wszystko wyszło, także tym bardziej jestem zadowolony.
 2. Dzięki za wszystkie opinie, bardzo miło się je czyta:) Fakt, ale szczerze mówiąc chciałem go zrobić niejako "po kosztach", żeby zobaczyć co się da wyciągnąć z pudła. Może położę na nie jeszcze delikatnie "smoke"z tamki. Nie wiem czy o takie foty chodziło, ale proszę:
 3. Przód jest odlewany, nie ma na rynku modelu tego czołgu z kadłubem spawanym. Wszelkie monografie podają, że wozy w 4 pczc to były te z kadłubem odlewanym wczesnej wersji drugiej odmiany czyli jeszcze bez podpory lufy na tylnej płycie i z reflektorem na prawej stronie. Jutro spróbuje podziałać ze zbliżeniami.
 4. Ja już kiedyś pisałem, fotograf ze mnie żaden ale jeśli masz jakieś życzenia, co do szczegółów to pisz, postaram się jutro wrzucić kilka fotek ze zbliżeniami.
 5. Ostatnimi czasy dopadły mnie II wojenne klimaty i to jest ich pierwszy owoc. Znany i lubiany model Tamki. Żadnego "aftermarketu" nie dodawałem, 90% pudło, reszta inwencja własna. Model przedstawia wóz dowódcy 1 kompanii 4 Pułku Czołgów Ciężkich kpt. Riabcewa z okresu walk o Kołobrzeg w marcu 1945 r. Zapraszam do oglądania i komentowania.
 6. Kupię takie jarzmo. Może być dedykowany dodatek lub z modelu (pamiętam, że w dragonowskim Panzerze IV było takie nadmiarowe, może komuś zalega). Skala 1/35.
 7. Bardzo, bardzo ładny model. Delikatnie okurzony, fajnie się prezentuje. Idealnie trafia w moje gusta:)
 8. Model bardzo fajny w budowie. Lekka przeróbka granatów dymnych, reszta z pudła. W ramach eksperymentu pobrudzony bez pigmentów. W towarzystwie. Taka bestia z wieżą Leclerca 😉
 9. Szybki projekcik na półkę. Model Italeri czyli stareńki wypust Esci. Poprawione tylko to, czego nie dało się zostawić.
 10. O, to bardzo optymistyczne co piszesz, gdyż na początku marca też pisałem z Jinagwei Li w sprawie gąsienic do T-72, które w moim modelu były w złej odmianie i podobnie jak u ciebie, krótka rozmowa, adres i czekam:)
 11. Wiecie może kto jest producentem tego arkusza? Gdzie to dostać?
 12. FAHR

  BWP-1 ACE 1/72

  No nie wycisnę nic więcej ze zdjęć. Próbowałem się bawić z ustawieniami i wyszły na pewno inaczej ale na pewno nie lepiej. Jeśli chodzi o kadrowanie to tak robię właśnie.
 13. FAHR

  BWP-1 ACE 1/72

  Dzięki za opinię. Wóz fakt, jest trochę fleja;) Belka malowana xf-52, wash brązowym glazem i przecierka xf-60 i delikatnie mig-012 po wierzchu. Malutkie są w różnych kolorach- jest kilka zdjęć na polskich bewupach i są czarne, nie wiem może czarne to szkolne? Co, do zdjęć to walczę z balansem bieli i innymi ustawieniami a później na kompie i tak wygląda słabo...
 14. FAHR

  BWP-1 ACE 1/72

  Model wozu z 8 Drezdeńskiej Dywizji Zmechanizowanej im. Bartosza Głowackiego. Model firmy ACE: nowe formy, gąsienice gumowe- bardzo ładnie zdetalowane i plastyczne, wiele elementów w ogóle nieobecnych w modelu, więc trzeba było sporo części podorabiać.
 15. A może ktoś by się podjął żeby wydrukować kalkomanie z tym napisem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.