Jump to content

FAHR

Members
 • Content Count

  665
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. FAHR

  PT-76B

  Tylko trójpalczaste wz.68 :P I to i to?
 2. FAHR

  PT-76B

  No ale to kwiecień-plecień to raczej nie jest 😉 Kolekcje masz imponującą. Co ci jeszcze zostało z żabochłapów? MTLB, T-54?
 3. FAHR

  PT-76B

  Ładny polski kamuflaż zimowy a'la LWP. Model wygląda bardzo ładnie. Pomyśl może czy nie warto na niższych częściach wozu dodać do tego śniegu nieco błota. Kierowca- mechanik ma twarz Bolo Yeunga-a
 4. Krzyż jest prostopadle do krawędzi burty a nie do krawędzi błotników. One nie idą ze sobą równolegle i pewnie stąd takie złudzenie.
 5. Spokojnie koledzy, u mnie "gumka luźna", ja się nie gniewam. Mogę się uśmiechać pod nosem na "bzdurne" komentarze najwyżej;)
 6. Może ktoś to budował i ma jakieś doświadczenie. Zawartość to kolorowe blaszki fototrawione, które podobno składa się bez użycia kleju.
 7. No taki spec jak Ty powinien wziąć pod uwagę, że może to być efekt doświetlania zwykłą biurkową lampą. Zdjęcia robię tym, co mam pod ręką, a że fotografią się nie pasjonuje to za dużo pod ręką nie mam. Zdjęcia zawsze wychodziły mi za ciemne, więc tym razem zrobiłem jaśniejsze.
 8. FAHR

  Wyrzutnia 2P27

  Desanciur w deszczyku robi robotę:) Jest klimat.
 9. Tak sobie wymyśliłem, żeby zrobić współczesny wóz, który byłby dobity jak czołgi drugowojenne. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. Malowanie i nazwa własna czołgu fikcyjne, osadzone jedynie w jakiś tam aktualnych realiach rosyjskich wojsk pancernych. Ciągnąc dalej konwencję sci-fi powiedzmy, że czołg po walkach w kolejnej fazie konfliktu na Ukrainie, który eskalował... Następny w tej tematyce będzie Trumpeterowski Oplot. Zachęcam do oglądania i komentowania. Dodam tylko, że model malowany farbami Ammo Mig, Pactrą, olejami Van Gogh, pigmentami Ammo Mig i AK oraz pastelami.
 10. Bardzo ładny współcześniak! Tym ładniejszy, że właśnie współcześniak, które jest zawsze trudniej wizualnie "dobić". No i odsłonięte gąsienice bez ekranów- mój fetysz 😉
 11. Coś tam znalazłem, podbiłem jakość i w tygodniu podjadę na jakąś dobrą drukarkę i zobaczymy.
 12. Dziękuję, ale chodzi mi o kartony typu coca-cola, jakieś fajki, czasopisma itp. ps. czemu w informacjach o moim profilu widniała jakaś strona internetowa i informacja, że jestem z Wiednia?
 13. Wiem, wiem, że są gotowe zestawy, ale potrzebuję sztukę, no dwie sztuki, nie więcej. Kupię też chętnie inne elementy współczesne do dioram typu jakieś butelki itp.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.