Jump to content

FAHR

Members
 • Content Count

  687
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

226 profile views
 1. Ogłoszenie nieaktualne. Wymiana sprawna i bezproblemowa. Polecam użytkownika SebaTDS - uczciwość i profesjonalizm
 2. Mam Danę z Hobby Bossa, wszystkie części, nie ruszana, forumowe kalki. Chcę MBT-70 Dragon (Black Label) w takim samym stanie.
 3. Jeden abnegat odzierający co się da z fartuchów wystarczy na tym forum 😎
 4. Budę malowałeś pędzlem? Nie wierzę...
 5. Sorry Koledzy, ale wozy bez fartuchów bardziej mi się podobają i jeśli zdecyduję się w nastepnej kolejności na "Armatę" to też będzie odchudzony. . Zresztą jest to normalna praktyka w różnych szerokościach świata. Pewnie ma to jakiś wpływ na dzielność wozu w polu. Tu przykład tajlandzkiego Oplota, czyli takiego naszego "Malaja".
 6. Kolejny model pod ocenę zainspirowany luźno konfliktem na Ukrainie. 95% pudło. Kosz zapełniony prowizorycznie do zdjęcia.
 7. W życiu bym nie pomyślał, że "zwykły piaskowy samochodzik" zrobi na mnie takie wrażenie. Aż chce się wsiąść i jechać. N i e s a m o w i t y!
 8. Jak w temacie, mogą być też DS-y o ile takowe istnieją lub złożone z odcinków.
 9. I wtedy wjeżdża ON, cały na biało
 10. FAHR

  T-90A Zvezda 1:35

  No i fajnie 😉
 11. FAHR

  T-90A Zvezda 1:35

  No to się zdziwisz akurat, bo się wyłożył w kilku miejscach. Zajrzyj do tego tematu : Tam masz moje zdjęcia z walki ze Zvezdą- takie absolutne minimum, które trzeba poprawić. Jest też kilka fotek okablowania na modelu, które ci się przydadzą.
 12. Nie przesadzaj, z czego się dało to wyszedłeś i wygląda na prawdę fajnie na zdjęciach- przed nie uzbrojonym okiem pewnie jeszcze lepiej 😉
 13. FAHR

  T-55A Tamiya 1:35

  Model T-55 a na pierwszym zdjęciu czarno-białym T-54.
 14. FAHR

  T-55A TAKOM 1/35

  To były na 100% T-54/55. Okres, o którym piszę to lata po 1992 r. (myślę, że max do 1994-95 r.) więc, doczytałem, że wtedy lokatorami koszar była 1 Gdańska Brygada Obrony Terytorialnej (brązowe berety). Te czołgi nie stanowiły wyposażenia jednostki tam stacjonującej- stały tam na zasadzie składowania raczej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.