Jump to content

FAHR

Members
 • Content Count

  728
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

357 profile views
 1. Gąsienice w paskach, materiał guma/ vinyl, detal świetny. To już nie są te plastiki z odcinków i ogniwek, co kiedyś.
 2. BeWuP to Ace, ale nowsze formy także tragedii nie ma. Etap szpachlowania już za mną, teraz sama przyjemność z dodawaniem brakujących detali. S-model był nie do dostania niestety i zdecydowałem się na ACE z braku alternatywy, ale muszę przyznać, że miło się zaskoczyłem.
 3. Miło mi:) Tymczasem na warsztacie powstaje kolega z tej samej dywizji;)
 4. Czołg na zdjęciu ma lekko obróconą wieżę w prawo, tak mniej więcej na godz. 12.30 (widać to chociażby po umiejscowieniu reflektora podczerwieni i lufy).
 5. Możesz doprecyzować co masz na myśli? Jest na pierwszym zdjęciu;) A tak na serio to po prostu nie podobają mi się zaśnieżone modele a ładnie wyglądający śnieg w tej skali leży poza moimi umiejętnościami. Dałem RMSH wychodząc z założenia, że gąsienice jak opony, można wymienić. Kolor to po prostu zmieszana Tamiya czarna i żółta- pół na pół mniej więcej. Dzięki za wszystkie opinie.
 6. Czołg z 32 Budziszyńskiego Pułku Zmechanizowanego im. Hansa Beimlera z Kołobrzegu. Nie ukrywam, że do budowy zainspirował mnie ruch na forum dotyczący tej konstrukcji. Dla kolegów udzielających się w tych tematach wielkie dzięki z mojej strony. Pierwowzór i model:
 7. Jak widać na załączonym obrazku 😉 Spod stoczni jeszcze jeden wóz ma taką skrzyneczkę, ale słabo widać. W każdym razie wygląda na to, że nie jest to jakiś straszny wyjątek.
 8. Moje 3 grosze odnośnie wklęsłych przetłoczeń zasobnika wieżowego.
 9. W pudełku są 2 sztuki, może ktoś chce się pozbyć jednego?
 10. Kupię gąsienice do T-72 w skali 1/72. Mogą być z modelu Revell, Model Collect albo ACE. NA wymianę mogę dać późniejsze gąsienice do T-72/T-90.
 11. Jak w temacie, przygarnę część arkusza Toro Model do polskich Leopardów do wozu nr 1053.
 12. Wóz Syryjskich Arabskich Sił Lądowych z dostawy z 2015 r. Coś jakby w ten deseń:
 13. FAHR

  T-90SA Revell 1/72

  Belki nie ma, bo na algierskiej pustyni nie ma błota;) Diesel lubi dymić, a chciałem jeszcze dodać zacieki z oleju. Liny mają dość delikatny łuk, one tak jeżdżą w takim ustawieniu zaczepione o tylne haki i zaczepy na błotnikach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.