Jump to content

FAHR

Members
 • Content Count

  650
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 1. Cokolwiek ze sklepu lub od kogoś z Polski, poza zestawem z modelu revella, bo jeden już mam a chcę zrobić parkę. A tego nie rozumiem, przecież popyt jest...
 2. Jak w temacie- USAF albo PSP.
 3. Golf ale ci chodzi o pracownię- klub o profilu "plasticzanym"?
 4. Bo najnowszych wypustów już im pewnie Caesar nie robi.
 5. Mi się model bardzo podoba. Pomimo, że sam coś tam lepię i przecież znam wszystkie te nasze "myki" to moje oczy zostały tym modelem tak wzorowo oszukane, że nie znajduje jednego szczegółu, który wyglądałby na plastikowy. Bardzo dobra robota.
 6. Świetne połączenie ekstraordynaryjnej konstrukcji z bardzo dobrym wykonaniem. Zaglądałem do warsztatu, czekałem na galerię i muszę przyznać, że ogląda się to bardzo dobrze. Kawał dobrej roboty, gratulacje!
 7. FAHR

  T-90A. Meng 1:35

  Nie narzekaj, wygląda fajnie, bojowo, tylko chyba ci coś za mocno przysiadł.
 8. Ładnie zrobiony ale przyznam się, że nie rozumiem po co Wy wymieniacie te lufy na toczone, skoro na tych metalach nie dajecie wszystkich detali (chodzi mi o osłonę termiczną z mocowaniem), które zawiera plastikowy element z zestawu? Tego worka zrzutowego przy WKM też bym nie dawał.
 9. Wygląda jakby go miał zaraz dosiąść Luke Skywalker. Futuristic, fantastic, bombastic.
 10. FAHR

  KTO Rosomak 1/35

  Szalejecie z tymi Rosomakami. W tym znowu smaczek na smaczku, patrzysz na jeden a oko już leci na inny.
 11. Jak się kiedyś zabiorę za swojego to chciałbym żeby wyszedł tak, jak tobie. Skóra zdjęta z prawdziwego wozu. Bardzo mi się podoba.
 12. Kurcze, zdetalowany jak trzy- piątka. Na tych zdjęciach bez farby widać, że trochę "k" i "ch" musiało polecieć przy takiej zegarmistrzowskiej robocie;)
 13. Ale on jest śliczny, taki bajkowo- komiksowy wręcz. Pomalowany czyściutko i delikatnie, taka lotnicza gładkość. Bardzo lubię patrzeć na takie modele, na których wszystkie elementy wołają "patrz na mnie, patrz na mnie!". Ogumienie może faktycznie nieco przesadzone.
 14. FAHR

  T55AM Merida

  Mam wrażenie, że malarsko trochę popłynąłeś, Twardy wyglądał lepiej w moim odczuciu. Na zbliżeniach widać, że chyba dość grubo farba siadła. Model w ruchu wygląda super, ekstra pracuje.
 15. Ekstra! Fajnie zrobiony modelarsko i jeszcze jeździ i szczela:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.