Skocz do zawartości

Shelby Mustang GT 350H


greg3or

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Będzie to mój pierwszy model który skleję mam pokaźną kolekcję modeli 1:18 ale są to modele metalowe i już fabrycznie złożone, więc nie było przy tym tyle frajdy

Postanowiłem jednak wejść w modelarstwo trochę głębiej zobaczymy z jakimi rezultatami heh

Jak na razie zakupiłem model który dla mnie jest jednym z najpiękniejszych aut jakie jeżdżą po naszej planecie ale dość bzdetów ...

 

RR7242.jpg

 

Prace już niedługo ruszą pełną parą muszę tylko poczekać na zamówione rzeczy

 

Na razie to wszystko zapraszam do śledzenia postępów i w razie czego pomocy w tym i tamtym hehe

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zobaczyć taki samochód, osobiście uważam że Mustang Boss 409 był z muscle carów najładniejszy, ale 350 też niezła. Może kolega powiedział by coś więcej o planach co do modelu, jakie malowanie, dodatki czy coś innego. Napewno będę tu zaglądał, jeśli będę mógł to postaram się pomóc.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w budowie

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do malowania to z zewnątrz będzie taki jak oryginał, w ogóle chciał bym zrobić replikę jak najbliższą oryginałowi znalazłem takie jedno foto

 

1966_Shelby_MustangGT350H1.jpg

 

Wnętrze zaś chciałem zrobić na jasno ale jak ma być replika to chyba tylko czarny kolorek wchodzi w grę ale to się okaże jak zacznę nad nim pracę

Z racji tego iż jest to pierwszy model nie posiadam nic co posiadać powinienem heh wszystko trzeba zakupić

Najważniejsze czyli model już jest, farby też są, rozcieńczacze też mam, czekam na lakiery, kompresor i aerograf

Dziś albo jutro pokupuję drobniejsze rzeczy jak papier ścierny i tego typu drobiazgi

Dzięki za zainteresowanie i chęć udzielenia pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie

 

No coraz więcej paczuszek już u mnie w domku doszły już dodatkowe farby, lakiery, pencety, kleje

Doszły także 2 stojaki

 

duze_tam74522.jpg

 

W następnym tygodniu powinien dojść aerograf i kompresor które to planuję zakupić w ten weekend.

Cały czas szperam po necie w poszukiwaniu całego schematu silnika bo będę chciał go odwzorować jak najdokładniej się da. Co do wnętrza na 99% fotele wyłożę skórą

Wiem czego chcę a czy podołam okaże się już niebawem

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.