Skocz do zawartości

Mercedes 308D Doka


MERCO

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki przemekgksw3 za podanie linka do mangusty

 

damian000 tamtych postów już nie usuniesz i nie zmienisz. Opcja zmiany postu kończy się po bodajże 10 godz. Rady przemekgksw3 dotyczyły Twoich następnych wypowiedzi, w prawy górnym rogu swojego postu masz "chmurkę" zmień i jeżeli chcesz w swoim poście coś zmienić lub dodać to w ciągu 10 godz. Zrób to za pomocą tej "chmurki"

 

MERCO dodaj zdjęcia w większym rozmiarze i zrobione z większej odległości to nam da pogląd na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, na pewno prędzej mu do 1/24 niż do 1/18 Ma tego merca i mam półkę pełna modeli 1/18. Taki merolek jest sporo mniejszy od np. Cayenne w skali 1/18, a przecież mi nie powiesz, ze cayenne jest w rzeczywistości tak niebotycznie większy, dłuższy, szerszy od takiego merca? Ta "kaczka" to może być mniej więcej 1/21.

 

No to może skoro kolega MERCO ma dostęp do orginału, to złapał by jego wymiary i podzielił przez te same długości modelu- wtedy jakaś skala powinna wyjść- oczywiście jeśli modelik jest w miarę poprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekgksw3 nie wymyślaj Wystarczy google. Długość tej kaczki to 29 cm jako zabawki. Gorzej jest z realnym autem. Jego parametrów nie udało mi się znaleźć Może z tego powodu że każdy budował sobie tego dostawczaka, jak chciał. Lepiej żeby ktoś polatał z metrówka to mieście i zapolował na taką kaczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekgksw3 Przepraszam, nie zrozumiałem twojego poprzedniego postu Faktycznie, skoro toczyliśmy tak zacięty bój o skalę, to prosimy MERCO o dostarczenie informacji na temat wymiarów. Zaraz możemy obliczyć skalę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnego wymiaru tego mercedesa nie ma bo nie wiem dokładnie ile paki dojdzie.

Kupiłem szpachle i zaczynam robić dach.

Są foty ale jeszcze nie zacząłem robić.

40548375769154515795_thumb.jpg20723427661500770950_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, znowu muszę ponarzekać Prosiliśmy o większe foty, bo na tych nic kompletnie nie widać. Jak już zdecydowałeś się na założenie tematu, to przynajmniej dołóż wszelkich starań, aby wyglądał on jakoś schludnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to? aby zrobić tył koła na bliźniaku,

Ale to wy wtedy nie było 308D tylko 410D.

One się tylko różnią silnikiem ładownością i z przodu 410D.

 

410D

22791385404080651696.jpg

308D

93677328618516797084.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MERCO ale te drzwi poprawisz??

 

Znalazłem poglądowe rysunki techniczne. Może sie przydadzą.

http://www.the-blueprints.com/blueprints/trucks/mercedes-trucks/page/2/

Dużo innych aut tam można znaleźć.

 

PS dałem ogólny link bo i tak do tego samego kieruje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.