Skocz do zawartości

MERCEDES ( FUJIMI )


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wziąłem się wreszcie z następny model tym razem padło na Mercedesa 190E EVO II z firmy fujimi w skali 1/24

 

Dzisiaj trochę przy nim podłubałem , zrobiłem kilka przymiarek i jak zwykle mam kulka pytań ale pierw

 

FOTKI:

przymiarka felg na 100% będą te założone i pytanie czy mam go jeszcze bardziej spróbować obniżyć czy tak może być ??

 

60507516598081215744.jpg

60711627298607881455.jpg

14423566935275508124.jpg

56836188432902014158.jpg

 

przerobiłem trochę rurę wydechową bo była brzydka co myślicie o nowej ??

 

10293223902290149323.jpg

 

następne pytanko które tarcze hamulcowe założyć ??

 

93338950327847873560.jpg

 

przymiarka spoilera

 

12992137423468262303.jpg

95430901686201316039.jpg

 

kilka fotek z Mercedesem 190E z Bburago

 

17088587967942797019.jpg

77461836935695720545.jpg

34830250823959667723.jpg

 

aha i najważniejsze KOLOR

 

czy zrobić go tak jak ten na czarno

34171270970830635816.jpg

 

czy zrobić go tak jak ten na biało niebiesko ale bez kalkomanii bo nie mam żadnych nawet instrukcji do niego nie mam :P

43277569873336730586.jpg

 

Jak myślicie jak by ładniej wyglądał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny Merolek się szykuje. Na Twoim miejscu zrobiłbym go w jakiejś krwistej czerwieni, albo bordo, ale to Twoja decyzja Spiler wedle uważania bo w obu przypadkach będzie wyglądał ciekawie, a hamulce do takich zawadiackich felg dałbym nawiercane Brembo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie koła i spojler są za duże , chyba że chcesz zrobić makietę remizy strażackiej i postwić merca obok solidnie tuningowanych bmw i polonezów Oczywiście sobie żartuję i to tylko moje zdanie ponieważ nie przepadam za zbyt mocno przerobonymi autami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak spoiler zostaje bo to jest EVO

Felgi niestety muszą być te bo innych nie mam te oryginalne co ja mam to są z DTM i nie pasują do czarnej wersji

 

FOTKA oryginalnych felg

01422505681490788517.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wziąłem się wreszcie z następny model ....

Niestety, chyba że zrobisz go porządnie...

Wojtuch007 z kołami się zgodzę, ciut, ciut za duże, jakby to miało skręcać, ale ze spoilerem nie trafiłeś... Jest to org spoiler jaki był w EVO II.

BEDU wyrażaj się, tu też zaglądają dzieci...

Z kołami mógłbyś pokombinować, ciekawie wyglądają al'a DTM wielo szprychowe, pasują od Miśka EVO V/VI nie pamiętam która wersja ale z Fujimi, bądź zakupić inne, bo org nijak pasują .

Co do kolorku czarny, ale tutaj jest wioele załamań, więc ciężko z porządną polerka, osobiście dałbym coś z odcieni szarości.

Czekam na upy.

 

Ps będziesz przerabiał podwozie? Ta dokładka pod przednią częścia BK chyba nie jest org?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wyrażenie ale poniosło mnie przez inne fora bo już im coś nie pasowało i zapomniałem skasować

 

Z felgami to mogę jeszcze zrobić rzecz taką ze zamówię sobie oryginalne jak na tym czarnym na fotce ale w tej chwili brakło funduszy

 

A jeżeli chodzi o ospojlerowanie , dokładkę itp to wszystko oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że w pudle nie miałeś org jakie dawali do tego Merca EVO II, ale lepiej poczekać i założyć coś co będzie idealnie pasował, pamiętaj że tutaj nie powinny występować półśrodki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali innych felg bo to jest wersja DTM z klatką itp tylko ja nie mam do niego ani kalek ani instrukcji więc zdecydowałem się na zrobienie go na zwykłego ale z klatką itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zostawić go w białym, do tego oryginalne felgi i klatka tak jak mówiłeś.

Zamiast zestawowych naklejek zrobić coś własnego, chociaż by numer startowy, i zrobić model jako samochód z jakiejś niższej serii wyścigowej?

Według mnie taka koncepcja jest dużo ciekawsza, niż twój pomysł, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekgksw3 ładnie wygląda w białym ale i tak zostaje czarny

Ale przed chwilką patrzyłem na Googlach i znalazłem w takim kolorku tez nie jest zły , co myślicie ?? Czy nadal zostać przy czarnym ??

99681770188924167897.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że każdy kolor będzie lepszy od czarnego, po pierwsze na szpachlowanym modelu wyjdą wszystkie nierówności karoserii które będą bardzo ciężkie do wyrównania, a pod innym kolorkiem na pewno będą niewidoczne, po drugie na czarnym modelu bardzo widoczny jest kurz, którego właściwie nie da się do końca usunąć, a po trzecie czerwony dużo fajniej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.