Skocz do zawartości

Steyr-Truck Green Class czy DAF 3600 Space Cab


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nadzieje ze zaczynam ten watek na wlasciwym forum. Chce zbudowac Italeri Fuel Tank Trailer i zastanawiam sie ktory ciagnik bylby lepszy do tego modelu : Italeri Steyr-Truck Green Class czy moze DAF 3600 Space Cab.

Kupilem te 3 modele i rozumiem ze to moze byc sprawa gustu ale mnie bardziej interesuje ktory model bylby lepszy i ktory zestaw bylby bardzej prawdopodobny w realu.

Z gory dziekuje za rady i pozdrawiam.

Artur

 

box%202.jpg

box.jpg

1_857f38a583a0b0e57f3803178f0cee64.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczepa jest na resorach więc stary DAF do niej pasuje. Steyr to to samo co MAN F2000, a to już inne czasy.

Dzieki nie wiedzialem ze Steyer i MAN F2000 to ten sam model, ale czy Revell MAN F2000 (#7513) to jest przepak Italerii czy tez cos innego?

Pozdrawiam

Artur

 

box%202.jpg

man%2520f2000%2520revell%252007513.jpg

Czy to jest ten sam zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten model jest teraz w sprzedaży pod szyldem Italki

W sprzedaży obecnie jest inny model MAN-a F2000 z Italeri - #741 z niskim dachem. Model identyczny z tym Revell'owskim, to model Italki #714 - niebieski z wysokim dachem.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie już... będzie 10 stron i jeden post będzie DAF, a drugi Steyr. Niech autor tematu sam zdecyduje. Tu są opinie jak zwykle - jeden wybierze czarne, a drugi białe

 

DAF serii 3X00 jest z przełomu lat 70 i 80, produkowany do końca lat 80. Naczepa na resorach będzie świetnie z nim wyglądać. Steyr (nie Steyer) to druga połowa lat 90. Prosty rachunek - jak już pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAF serii 3X00 jest z przełomu lat 70 i 80, produkowany do końca lat 80. Naczepa na resorach będzie świetnie z nim wyglądać. Steyr (nie Steyer) to druga połowa lat 90. Prosty rachunek - jak już pisałem wcześniej.

Ja bym się nie kierował wiekiem...

Wielokrotnie widuję, jak nowa Scania czy Volvo targa za sobą 20-sto, a nawet 30-to letnie naczepy. I na odwrót...

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Serdeczne dzieki za wszystkie podpowiedzi i zdecydowalem sie na DAFa.

Bardzo malo wiem o truckach i od ponad 25 lat nie mieszkam w europie wiec zalezalo mi na dopasowaniu modelu do klimatu a tutaj nie moge podpatrzyc zadnego z tych modeli na drogach.

Jeszcze raz serdeczne dzieki za wasz wklad.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.