Jump to content

Łukasz_G

Members
 • Content Count

  209
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Piaski
 1. Tomku, jak zawsze przykładasz się do pracy co doskonale widać, model wygląda coraz lepiej. Ten kangur to Twój wytwór wyobraźni czy wzorowałeś się na jakim konkretnym zderzaku ?
 2. Witajcie, miałem chwilkę czasu na hobby i powstało takie coś.
 3. Ok, dzięki zaopatrzę się jak najszybciej
 4. Dzięki tomek jakiej grubości żyłka będzie najlepszą ? Boję się trochę, że zylka będzie się źle układać na łukach znaczy się że za duże będą, za łagodne.
 5. Dzięki za miłe słowa. Powiedzcie mi tylko, bo wypadłem z tematu, z czego najlepiej robi się okablownie ramy ?
 6. Witajcie. Nie było mnie tu bardzo długo ale w tym czasie nie zrezygnowałem z modelarstwa. Zajmowałem się w tym czasie modelami ciężarówek RC w 1:14. Postanowiłem odpocząć od wiórów, opiłek i kabelków więc wróciłem do mniejszej skali Wybór padł na Scanie jednak nie był bym sobą gdybym czegoś nie przerobił i wybrałem model 113M z rzędowym sześciocylindrowym silnikiem o mocy 360 KM. Ponadto będzie to dla mnie wyzwanie bo trzeba zrobić nowy silnik i chcę nanieść ślady użytkowania. Bazą na mój model jest Scania 143M 500KM POLMack. Za wzór posłużą mi zdjęcia Scanii które kiedyś zrobiłem. Dość gadania, pora na kilka fotek. Pozdrawiam.
 7. Hej Powiem tak, to na pewno nie moja tematyka modelarstwa ale Twoje prace są najwyższych lotów i należy Ci się szacun i respekt. Będę Tu zaglądał ale nie koniecznie coś pisał ;) Pozdrawiam i szczęśliwego nowego !
 8. Małe a cieszy Trzymam kciuki z przełamanie kryzysu twórczego a o reszkę się nie muszę martwić ;) Pozdrówka
 9. Pawle jak zwykle wylewasz mi miód na oczy piękny model !!
 10. Kalki pierwszego sortu Nasi południowi sąsiedzi robią fajne blaszki, bardzo mi się podobają. P.S. Piszesz, że położyłeś już bezbarwny a widzę, że uszczelki sa jeszcze nie pomalowane.
 11. A co Ci się nie podoba ? jest git ! Widzę, że chyba nacinałeś bieżnik na kołach. To prędzej bym się tego czepiał jak przewodów.
 12. Dawno nie zaglądałem na to forum i to był poważny błąd. Jak zwykle zawodowo Pawle Dodaję relacje do ulubionych
 13. Bardzo ładny model tak jak piszą wszyscy. Ja mam jednaj jedną zasadniczą uwagę. Jak robisz ciężarówkę low deck to zbiornik na paliwo też winien być mniejszy i zdaje się, że widać na nim łączenie. Pozdrawiam.
 14. Jesteś niemożliwy z tymi szczegółami !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.